Wpis z mikrobloga

Nie, to nie jest dobra wiadomość. Bo nie każdy ma gówniaki i chce żeby mu pod oknem darły mordę.


@luckylukk: w dzisiejszych czasach to już #!$%@? nikomu nie da się dogodzić ja tam gówniaków nie mam, ale moim zdaniem to dobry pomysł posiedzą sobie dzieciaki na podwórku pobawią się zresztą przejeżdżająca śmieciarka drogą czy jakiś gruz z dziurawym tłumikiem jest głośniejszy niż stado dzieciaków. Nie wiem nie cieszy cię czasem widok
  • Odpowiedz
  • 0
@zeszyt-w-kratke: pytasz czy nie ciesze się, jak widzę że dzieciaki siedzą na boiskach niż przed kompami? cieszę się, ale dzieciaki które siedzą przed kompami to raczej 10+ i place zabaw to nie dla nich
  • Odpowiedz
@luckylukk: Pomysł może i dobry ale chyba większość nie ma mieszkania z oknem/balkonem na plac zabaw więc nie wie z czym się to wiąże. Ja niestety mam na I piętrze... Ryk, hałas, krzyki jakby kogoś zarzynali od 12 do czasem nawet 21. Czasem wcześniej się zaczyna czasem poźniej, o dziwno w weekend jest spokojniej.

Ktoś tam pisał, że śmieciarka czy głośniejszy tłumik w samochodzie też hałasuje. Te hałasy w porównaniu do
  • Odpowiedz