Wpis z mikrobloga

Wiesz jak później ciężko sprzedać Jaguara ¯\(ツ)/¯


@telemach20
XF to spokojnie sprzeda. Nie są to jakieś bardzo awaryjne samochody. Jedyny problem jest taki, że nie wiele warsztatów się na nich zna.
Jak Audi/BMW kosztuje 150k, to Jaguar 90k. Psują się tak samo, drogo i tak będzie.
@Yawimaya: Ja mam auto z 2019 w gazie. Akurat zakładanie LPG, w czasie kiedy przez chwilę było nawet 3 razy taniej niż PB jest super pomysłem. Wg mnie dużo lepszym niż fotowoltaika. Instalacja LPG zwróciła mi się w mniej niż 0,5 roku. Dziwię się, że ludzie tak chętnie instalują panele, gdzie zwrot jest po kilkunastu latach, a śmieją się z założenia gazu xD. Koszt przejechanie 100 km na gazie to w
@ziomus13 ja założyłem w domu rodzinnym fotowoltaike w sierpniu 2020 roku, dosyć duży ???? i 7 osób (teraz 6). Średnio rachunek za miesiąc wychodziło coś pomiędzy 300-400 zł. Za instalację zapłaciłem wtedy niecałe 14 tys. Teraz rocznie za prąd wychodzi jakieś 400 zł. Oszczędzamy też na gazie, bo zamieniłem kuchenkę gazową na indukcję, grzanie wody z gazowego na prąd i dodatkowo w okresie przejściowym na wiosnę i jesienią dogrzewanie domu klimatyzacją. Nie