Wpis z mikrobloga

Chce się podzielić moimi spotrzeżeniami z odchudzania.
Od kwietnia schudłam 17kg i doszłam do momentu w którym waga nie chciała spadać. Widziałam też, że ciało trochę nie radzi sobie z tą zmianą sylwetki, skóra na udach i brzuchu nie wyglądała za dobrze. Postanowiłam wejść na zero kaloryczne, w niektóre dni jadłam nawet więcej. Przytyłam przez te 2 miesiące 1 kg.
Teraz od dwóch tygodni znowu wróciłam do redukcji i waga tak ładnie spada (ʘʘ), jestem bardzo szczęśliwa. Wcześniej wydawało mi się, że dotarłam do jakiegoś muru i strasznie ciężko wszystko szło.
Chyba organizm coś musiał przebudować, bo sylwetka wyglada lepiej i ja czuje że mogę zacząć od nowa z tej wagii w której teraz jestem.
#dieta #odchudzanie #mikrokoksy
  • 65
@lignocainum: Olewaj hejterów, którzy sami się za siebie nie biorą z lenistwa. Zawsze cenię osoby, które zamiast marudzić, biorą się do roboty :) A za naśmiewanie się "o gruba ćwiczy" powinno się wybijać zęby.
@dawid-hopek Idź być zjebem gdzie indziej. Nie podoba ci się, że ktoś coś ze sobą robi, to nie komentuj i nie czytaj. Masz #czarnalista to jej używaj i dopisz sobie tagi #odchudzanie i #dieta
@dawid-hopek: I ciśniesz dziewczynie dla czystej radochy? Nie zdajesz sobie sprawy, że większość osób, które zrzucają z dużej wagi, mają problemy z takimi jak ty, bo takie #!$%@? jest demotywujące? Takie osoby muszą się uczyć, jak widzieć pozytywy aktualnej sytuacji, a nie patrzeć na problemy, jakie są przed nimi. Nie chcesz wesprzeć, to się nie udzielaj i opuść dyskusję.
@cichyluki88 ty chyba głupi jesteś poprostu? Gdzie ja cisnę? Podaj mi cytat? Ty jesteś za to taka fajna ciotka co na wszystko powie, dobrze fajnie, zamiast dać radę na przyszłość by to zatrzymać. Idź byc fałszywym gdzie indziej
@lignocainum Oj ale ty jesteś biedna. A rozdział efekt joja to pewnie jesz na śniadanie. Każdy się chwali się zrzucił a to że przybrał na wadze po roku to już nikt nie napisze. Idź byc szczęśliwa gdzie jesteś fitnesiaro


@dawid-hopek: Pamięć szwankuje?
Dalsza dyskusja z takimi osobnikami jak ty nie ma sensu. Żółć się z was wylewa litrami i nie możecie ścierpieć, że ktoś może być uprzejmy i wspierać innych w
W czasie spalania tkanki tłuszczowej dajesz większe obciążenie dla organów biorących w tym udział. Dużo łatwiej pozyskiwać energię z węglowodanów niż z tłuszczu.


@cichyluki88: Piszesz to na podstawie jakiś dowodów czy po prostu tak ci się wydaje?
Nie znalazłem żadnego dowodu jakoby lipoliza uszkadzała jakiekolwiek organy.
Mam natomiast pełno dowodów o pozytywnych skutkach deficytu kalorycznego i zmniejszenia masy u osób z nadwagą.
@lignocainum: Gratulacje. To jest bardzo duży postęp i bardzo szanuję, że postanowiłaś coś ze sobą zrobić. Trzymam kciuki, tym bardziej, że sam podobną drogę przechodzę. Ogólnie polecam zrobić taką 1-2tyg przerwę raz na parę miesięcy, kiedy psychika będzie słabsza i dać ciału odpocząć. No i pamiętaj, że po schudnięciu trzeba jeszcze to utrzymać ( ͡° ͜ʖ ͡°)