Wpis z mikrobloga

@KochanekAdmina: Jak nie znalazałaś sobie wartościowego mężczyzne w wieku 23 lat max to przegrałaś babciu. Bo już uderzyłaś w ścianę, twoją konkurencją są ładne, miłe 20 latki. Który normalny facet by wziął kobiete z przebiegiem, bagażem i właściwie bezpłodną? xD

Chyba się załamię... nie jestem wymarzoną dziewczyną przegrywa... moje życie nie ma sensu :))))
@Aster1981 Ale dlaczego? Ja bardzo dobrze pamietam czasy tak 10 lat wstecz, kiedy mialem troche pod gorke ze wzgledu na rodzine w ktorej sie wychowalem. Musialem sie troche przestawic mentalnie. Zajelo mi to troche czasu. Szukalem wtedy partnerki, chcialem kochac i byc kochany. Nie patrzylem na wyglad, obojetne mi bylo czy dziewczyna ma piegi, jest ruda, czy ma lekką nadwage. Nie bylo mi dane. Studiowalem na polibudzie dziennie, ale nie ukonczylem tych
@Pan_Misio: ale co Twoja historia ma do mojego wpisu?

Pisalem o toksycznosci srodowiska redpillersow. Ciezko mi powiedziec dlaczego tak robia. Moze po prostu sa az tak #!$%@?.
Efekty jednak sa takie, ze w swoich urojeniach i nienawisci do kobiet sami sie nakrecaja i pograzaja chocby wlasnie mezczyzn chcacych zwiazac sie z kobieta z dzieckiem.
Gdzie kobiety po 30 w wiekszosci maja juz conajmmniej jedno dziecko. Nawet w klasie sredniej, wsrod ubozszych
@WyzwolonaPodrozniczka: Uspokój się trochę wyzwolona piczko bo się ośmieszasz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak Ci się nie podoba wykop to po co tu siedzisz? Jeżeli ktoś jest w stanie zaakceptować to, że będzie wychowywać nie swoje dziecko to jego sprawa ale zdecydowana większość facetów tego nie chce i to jest ich wybór.
@WyzwolonaPodrozniczka: A kto niby tego nie szanuje? W tym momencie to Ty robisz gównoburzę ze śmiesznego mema, tak więc wali tu hipokryzją na kilometr xD Ktoś na siłę wciska Ci tego mitycznego "przegrywa i p0lskiego Mireczka"?
@WyzwolonaPodrozniczka: :)))

:)))


ze wam sie chce xD mamaboss kolejna dziecinada, trzeba cos pozmieniac zeby sie ludzie nie skumali tak szybko ze to ta sama osoba

to co? :))) -> ;))) i #!$%@? pora na csa
sliny od plucia nie starcza, nie rozumiem fenomenu siania fermentu na tagach dla osob z kompleksami, ale #!$%@? niech kult Twojej wielkiej nieskazitelnej polskiej mordy trwa dalej pani WYZWOLONA