Wpis z mikrobloga

@bezprzypau: Bo MamaBoss i WyzwolonaPodrozniczka to dwie inne osoby? xD Nie robimy nic niezgodnego z regulaminem. A to, że wstawimy jakieś memiki o p0lusach to nie zbrodnia, takie heheszki :))) Gdyby moderacja miała się kierować takimi pobudkami to wy wszyscy już dawno mielibyście bany :)))
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka: oczywiście, że bocie naruszasz

3. Treści, tworzone przez Użytkownika, powinny być zredagowane w czytelny sposób, nie mogą mieć
charakteru reklamowego i nie mogą naruszać obowiązujących przepisów prawa, zasad współżycia
społecznego, dobrych obyczajów (w tym dobrych praktyk) oraz praw osób trzecich, w szczególności
nie
  • Odpowiedz
@bezprzypau: Ja też bana dostałam raz :))) Skoro ci się nie podoba moje pisanie to po co ze mną rozmawiasz? :)))

@KochanekAdmina

@WyzwolonaPodrozniczka: a i owszem xD ale w wieku 30 jest prawie w peaku atrakcyjności, a kobieta już jest babcią na rynku matrymonialnym xD niezdolna do stworzenia zdrowej rodziny (pewnie setki partnerów seksualnych) i urodzenia zdrowego dziecka.

Oczywiście, 30 latka jest niezdolna do urodzenia zdrowego dziecka
  • Odpowiedz
Oczywiście, 30 latka jest niezdolna do urodzenia zdrowego dziecka xD


@WyzwolonaPodrozniczka: Ile taka babcia jest w stanie urodzić dzieci bezpiecznie? Między spotykaniem się z taką laską a zapłodnieniem niech minie 2 lata. Stary organizm może urodzi zdrowe dziecko, ale jest ryzyko że będzie coś nie tak, organizm zostanie zdewastowany przez ciąże, a co jak facet chce powiedzmy 4 dzieci? Taka kobieta się do tego nie nadaje, prawie odwrotnie od młodej,
  • Odpowiedz