Wpis z mikrobloga

@Tosiek14: Cities Skylines 2 ssie mocno z optymalizacją, ale jest grywalny jak się pomiesza w opcjach. No i jako podstawka jest pod wieloma względami lepszy od swojego poprzednika.
  • Odpowiedz
Imho Counter-Strike został dość dobrze odebrany, a jednak wymagania graczy żeby nie zepsuł są bardzo wysokie.
  • Odpowiedz
Counter-Strike ma swoje wady i błędy ale jak dla mnie gra się całkiem przyjemnie. Najbardziej ubolewam nad płynnością ale to na pewno poprawią z czasem.


@Anonek463: jaka ranga była w csgo?
  • Odpowiedz
@Anonek463: Counter Strike to się skończył na Source. Source był już spoko gierą ale niezbyt popularną ale chodziło tam wciąż o granie a nie robienie hajsu na dzieciach.
  • Odpowiedz
@mikau co z tego że nikt nie każe jak wszystko odnośnie tej gry się toczy wokół tego. Jakieś skiny za oglądanie strimów itd. To jest maszynka do zarabiania kasy, po prostu.
  • Odpowiedz
Ja tam myślałem że po premierze CS 2 graczy grających będzie przynajmniej z 2 mln, a liczba graczy nawet się zmniejszyła, od liczby niż była wcześniej w GO, więc raczej średnio wyszło.
  • Odpowiedz
@Tosiek14: #!$%@?ć tego nowego counter strike, zrobiłem fajnego ace, chciałem pobrać demo to nie mogę bo miesiąc wcześniej TYMCZASOWO wyłączyli nagrywanie dem na serwerach żeby "zwiększyć dostępność serwerów, aby więcej osób mogło grać", #!$%@? z nimi
  • Odpowiedz