Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Przy rozmowie ze swoją narzeczoną o poprzednich związkach powiedziała że ona nie patrzy na wygląd i dla niej najważniejszy jest charakter a potem dodała że zwykle faceci z którymi się umawiała nie byli w jej typie z wyglądu ale mieli fajny charakter. Jak zapytałem czy w moim przypadku też tak było to potwierdziła. To w końcu jej powiedziałem że skoro ma ten swój "typ" to chyba jednak patrzy też na wygląd. I dostała chyba przepalenia styków bo zamiast logicznie wytłumaczyć to zaczęła mnie atakować że mam ją za pustą laskę gdzie przecież niczego takiego nie powiedziałem. Od tamtego czasu coraz bardziej się zastanawiam nad sensem robienia tego kroku w przód (ślubu za rok z małym hakiem). Wychodzi na to że chyba jestem dla niej tylko łatką na samotność i nagrodą pocieszenia bo do 29 rż nie udało się jej poznać kogoś w jej "typie" a jak się trafiłem ja to wzięła od niechcenia. Taka stabilność i nic więcej. Dodam że żyjemy raczej spokojnie ale to ja organizuje to życie a ona za mną podąża. Ja muszę wszystko inicjować w tym seks w którym ja mam 95% inicjatywy. Jakbym nie zainicjował to by pewnie czekała i z miesiąc. Powiecie pewnie: to porozmawiaj z nią a nie żal się na wykop. Otóż rozmawiałem z nią i ona twierdzi że jest wszystko ok i jej to pasuje kiedy ja decyduję. ALe mnie to już trochę męczy. Mam wrażenie że nie jest ze mną szczęśliwa ale nie chce być sama. Nie czuje do mnie nic wielkiego, nie pożąda mnie ale jest jej po prostu w miarę wygodnie przy mnie. A jeśli tak jest rzeczywiście to ja już wolę być sam. Tyle że ona się nigdy do tego nie przyzna.

#zwiazki #tinder #relacje #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #rozowepaski



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 30
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: ty też jesteś z nią z braku lepszej opcji,
po prostu nie żeń się, nie róbcie dzieci, nie kupujcie wspólnego mieszkania i wam czas będzie zlatywał milej niż w pojedynkę,
a w końcu może znadziesz albo ona znajdzie, kogoś w swoim typie, przysłowiowy strzał w dziesiątkę
  • Odpowiedz
powiedziała że ona


@mirko_anonim: jeszcze raz: to co mówi, myśli, robi kobieta to są trzy niezależne rzeczywistości.

Zamiast zastanawiać się czy ona jest z tobą szczęśliwa, przemyśl czy tobie to odpowiada. Nie odpowiada - to sobie zmień.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim Facet do stałego związku musi być odrobinę przystojniejszy od małpy, tak, by móc się przy nim jako tako podniecić i kopulować; znalezienie kogoś w swoim typie i nie #!$%@?ętego to jak wygrać w Totka
  • Odpowiedz
Facet do stałego związku musi być odrobinę przystojniejszy od małpy, tak, by móc się przy nim jako tako podniecić i kopulować; znalezienie kogoś w swoim typie i nie #!$%@?ętego to jak wygrać w Totka


@cleopatre: z p0lkowego na polski: beciak do związku z rozsądku musi być przynajmniej średni (odrobinę przystojniejszy od małpy wg p0lki = średni [dopisek redakcji]) żeby jakoś przeżyć to danie dupy raz na miesiąc lub rzadziej, a to
  • Odpowiedz
chady które jej się podobają nie chcą być z nią w związku.


@czescmampytanie: z chadem też się może znudzić seks. Tylko że wtedy chad już nie wnosi innych fajnych cech do związku i relacja może się rozpaść. A niechady nadrabiają charakterem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
A niechady nadrabiają charakterem


@Invisiblinio: giga cope. zakładając te same poziomy intelektualne, to chady mają lepsze charaktery od przegrywów bo przez pozytywny feedback otoczenia są lepiej nastawieni do życia i mniej sfrustrowani oraz prowadzą ciekawsze życia.
  • Odpowiedz
@czescmampytanie: chodzi o stricte rodzinne charaktery. Wiadomo, chad jest fajny na luźne życie, ale nie nada się zazwyczaj do szarego zwykłego, do obowiązków.

No a co do piernika - mówisz, że chad jej nie chce, to poszła do innego. Ale równie dobrze chad mógł ją chcieć, ale po paru latach zaczął się czuć niedoroochany, zaczął strzelać fochy, no i go pogoniła. I bardziej jej przypadł do gustu niechad.
  • Odpowiedz
@czescmampytanie: jej chodzi o to że taki chad może mieć wymagania. Nie to co beciak który jest na smyczy na każde zawołanie. Dla chada to trzeba jedzonko przygotować, ładnie się ubierać, utrzymać wagę i coś sobą reprezentować. A to przerasta większość p0lek i wtedy jak libido już nie takie wysokie to sięgają po beciaka bo przy nim mogą być sobą.
  • Odpowiedz
@Invisiblinio: ale czemu zakładasz ze chad nie ma rodzinnego charakteru ani nie może być ogarnięty? tutaj większa role gra wychowanie lub wartości. tak samo chad wychowany przez dobrego ojca może sprawdzać się w roli męża i tak samo jakiś sredniak albo niżej może wychowywać sie bez ojca z toksyczną matką i być męską ciapą.

dlatego właśnie zakładając ten sam poziom startowy czyli to samo IQ, wychowanie, kompas moralny itp. to właśnie
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Ja też tak mam, że jest konkretny typ faceta, jakiego bym chciała (wygląd), ale ostatecznie kończę w związkach z chłopakami w nie w moim typie (do tej pory 2, mam 26 lat). W miarę rozwijania relacji, pojawiają mi się motyle w brzuchu, chłopaki wypięknieli w moich oczach, no i już nie zamieniłabym ich na chłopaka w moim typie, chyba że byłby identyczny z charakteru i ze stylu życia.
  • Odpowiedz