Wpis z mikrobloga

Mam sprany łeb poprzez #muzyka. Dosłownie w każdej wolnej chwili jak nie skupiam sie nad czymś to nieświadomie w myślach śpiewam sobie piosenki i to lista odtwarzania losowa gdzie raz leci jakies discopolo, raz rap a po chwili anielski orszak nawet. Nie mam nad tym władzy a widze, że to ma bardzo negatywny wpływ na moje życie. Co moge zrobić w tej sytuacji? Jak łapie sie na śpiewaniu w myślach to zaczynam gadać do siebie coś w stylu "ej ty ogarnij sie" itp, ale nie wiem czy to zdrowe tak gadać do siebie. Co moge zrobić jeszcze oprócz przestania słuchania muzyki? #medytacja wydaje sie sensowna. Proszę o pomoc bo niedługo to wyląduje w psychiatryku

#rozwojosobisty #przegryw #skupienie #koncentracja #psychologia #rozwoj #produktywnosc
  • 6
@PanNatanek: Jak chcesz zacząć medytować, to polecam załączony film (są polskie napisy). Film, który wg mnie najdokładniej tłumaczy, o co chodzi w medytacji. Wszystkie inne jakie widziałem, to jakieś mambo jambo, które tylko wprowadza zamieszanie albo to wręcz zwykłe głupoty - trudno się dokopać do sensownego filmu o medytacji. Oprócz tego znam jeszcze z 5 naprawdę dobrych, ale ten tłumaczy najwięcej i najdokładniej - reszta to raczej jako uzupełnienie, dodatkowe detale,
Nemayu - @PanNatanek: Jak chcesz zacząć medytować, to polecam załączony film (są pols...