Wpis z mikrobloga

Czy wzrost i sylwetka mają znaczenie? Z moich obserwacji wynika że mają duże znaczenie, ale tylko wtedy gdy ktoś ma wyjściowa morde.
Jeśli ktoś jest poniżej przeciętnej z twarzy to wszystkie laski mają w dupie jego wysoki wzrost czy super sylwetke, żadnej to nie interesuje. Natomiast jeśli ktoś ma ładną twarz a do tego jest wysoki i dobrze zbudowany to każda laska ma kisiel na widok takiego.
Podsumowując wzrost i sylwetka dodatkowo podbijają atrakcyjność już bazowo atrakcyjnych osób, natomiast u poniżej przeciętnych osób nie mają żadnego znaczenia, albo mają znaczenie minimalne. #przegryw #blackpill
  • 8
  • Odpowiedz
@anonanonimowy321: uważam że dużo zależy od calosci i jak bardzo dana osoba ma brzydka twarz . W moim wypadku jak kobieta jest otyła to nie wiem jak by musiała by mieć ładną twarz żebym wolał ja od tej z fajna atletyczna sylwetka, jednak z brzydsza twarzą.
  • Odpowiedz
@anonanonimowy321: sylwetka to absolutny cope, low bf na mordzie to jedyne co sie liczy, mozesz byc szkieletorem, a z ostra szczeka i tak moggujesz gymceli 24/7. wzrost, tak jak napisales, zgadza sie ryjec, to doda troche na skali (ale malo znaczaco), a jesli sie on nie zgadza, coz, jestes tak samo niewidzialny dla lasek jakbys tego wzrostu nie mial.
  • Odpowiedz
@anonanonimowy321: morda > wzrost, oczywiście jak jest spełnione jakieś minimum myślę, że 170cm to granica poniżej której już morda może nie uratować. Ale nie jak tutaj niektórzy #!$%@?ą, że koleś 177cm to manlet i over, over to może taki gość mieć jak ma brzydką mordę albo jest mentalcelem. Wielu niskich facetów ma całkiem niezłe Juleczki jak się popatrzy, ale łączy ich jedno, nie są brzydcy, a znałem wysokich przegrywów 190cm i
  • Odpowiedz