Wpis z mikrobloga

MAM CZYSTE RĘCE . Bo jestem #!$%@? mężczyzna po 30 na etacie i nie mam kaszojada. Nas się rucha a nie wspomaga.


@Zjadlem_Babcie: Chwalisz się, czy żalisz? Bo trudno w sumie wywnioskować. Jeśli się chwalisz, to spieszę zapewnić, że nie ma za bardzo czym. A jeśli się żalisz, to -przepraszam bardzo - na co? Może poratować zasiłkiem pielęgnacyjnym dla seniorów, bo 30 lat na karku, to przecież nie przelewki? Albo wyprawką
Osoby, które dzieci nie mają, przyczyniają się do pogarszania rynkowych perspektyw. W perspektywie społecznej natomiast to im zawdzięczamy takie zjawiska jak masowe migracje i coraz większe rozmywanie się etniczne państw rozwiniętych. Więc no, musi być kara za egoizm, jakim jest rezygnacja z posiadania dzieci. ()


@camelinthejungle: o ile z poprzednimi punktami w miarę się zgadzam, Chociaż te kraje socjalistyczne właśnie przechodzą ogromny kryzys związany ze
@wcfilmowe: Niestety system został zaprojektowany jako piramida finansowa, swoją drogą piramida która jest nielegalna.

Co do wyliczeń - wystarczy te pieniądze odkładać na bardzo bezpieczne obligacje i już sytuacja się drastycznie zmienia. Włożenie pieniędzy na etf na s&p500 powoduje, że nagle pieniędzy jest kilkanastokrotnie lub kilkadziesiątkrotnie więcej. Nie wspominając już o możliwości dziedziczenia.

Bo jeśli dalej nie będziemy się rozmnażać, to rządy pójdą po imigrantów, co z resztą już się dzieje.
@Zjadlem_Babcie: Gastro here. Z tarczy covidowej wziąłem 25k, co starczyło na 1,5 miesiąca wypłat. Straty dużo wyższe niż te 25k. Nabrane kredyty na zachowanie płynności. Nikogo nie zwolniłem, wszyscy wypłaty dostawali. Czasem spóźnione, ale nikt na lodzie nie został. Kredyty spłacam do dziś, ale jakoś wychodzę na swoje,
@Zjadlem_Babcie: I dobrze, jak będziesz na emeryturze to ty będziesz nas ruchał. My mamy i dzieci i pracujemy. Ty tylko pracujesz. Wklad do zusu mamy i my a w przyszłości na naszą i twoją emeryturę będą pracować nasze dzieci. My pracujemy po etacie w domu ty byczysz sie na kanapie.