Wpis z mikrobloga

@uirapuru: To też ale kto na to zwraca uwagę. Ważniejsze że wkurza innych.

Nie musisz jechać szybciej. Po prostu zjedź jak będzie okazja. Przecież nie raz jest tak że wyprzedzasz ciągle lewym ale na prawy są czasami odstępu w które mógłbyś bezpiecznie wjechać tylko po 5 sekundach znowu być wracał na lewy. Normalnie nie zjeżdżasz, ale jak ktoś cię prosi lewym migaczem to wypada to zrobić.

A poza tym co cię
@uirapuru: Nie słuchaj ich, mruganie długimi bądź lewym kierunkiem, to międzynarodowy dowód wdzięczności, za wskazanie odpowiedniej prędkości. Ponadto chroni to kierujących od mandatów, a nawet odsiadki. Nieliczni potrafią ogarniać tempomat, wyjątkiem są wakacyjne wyjazdy np. przez Austrię. Sebastian Majtczak, wiele by teraz dał, aby mieć takie wsparcie w ustaleniu odpowiedniej prędkości, jednak nie miał tyle szczęścia.
tylko tak: jadę sobie niepokojony i dalej chce tak jechać. Czemu ja mam ryzykować manewry dla czyjejś wygody #!$%@?


@uirapuru: Kwestia jest prosta, jeśli po wyprzedzeniu nie zjeżdżasz na prawy to nie dość, że łamiesz przepisy to jesteś jeszcze chamem bo ktoś ci daje znak, że chce wyprzedzić.

Chce jechać szybciej - niech mnie objeżdża i sam zmienia pasy i ryzykuje - jego wola, jego ryzyko

Eh, podszedłem do ciebie jak
Rozmawiasz z przygłupem, który twierdzi, że limitów prędkości nie powinno być xD Bo on #!$%@?, więc nie powinno ich być ;)


@uirapuru: Możesz zapytać się wykopowego perettiego @piwakk: jak to jest zapieprzać meganką 200km/h+ i potrącać pieszych na przejściach xD
@cwlmod: Człowieku zrozum kiedyś. Nawet jeżeli posiadasz jakies fantastyczne umiejętności (w co szczerze wątpie), nie jesteś w stanie przewidzieć zachowania innych użytkowników drogi, nie mówiąc o zdarzeniach losowych jak jakiś jelen na autostradzie. Gadanie, że można jezdzic z DOWOLNĄ prędkością po KAŻDEJ drodze to kompletne odklejenie. Po pierwsze, wielu kierowcow nie jest w stanie dobrze ocenić z jaką prędkością zbliża się samochód w tylnym lusterku, a co dopiero rozroznic 120 od
Kwestia jest prosta, jeśli po wyprzedzeniu nie zjeżdżasz na prawy to nie dość, że łamiesz przepisy


@cwlmod:

Masz dzbanie jechać prawym pasem, więc spieprzaj na prawy gdy jest odpowiednia szpara i tyle.


@cwlmod: Tabletki na noc nie zostały wzięte?

Dodam link do konkretnej sytuacji, bo oczywiście ja mam rację.

https://youtu.be/wigUfDkRANg?t=46

Sytuacja dotyczy konkretnie Astry. Przecież przygłupie przed chwilą pisałeś mi w innym wątku odnośnie dokładnie TEJ sytuacji, że wjeżdżam przed
piwakk - >Kwestia jest prosta, jeśli po wyprzedzeniu nie zjeżdżasz na prawy to nie do...

źródło: hmm

Pobierz
Nawet jeżeli posiadasz jakies fantastyczne umiejętności (w co szczerze wątpie)


@pasta_alla_carbonara: Nie posiada XD Ego jak u kubicy, a już trzy dzwony miał. Z resztą, jak ktoś siedzi na tagu motoryzacja to już wie, że to zwykły przygłup...


Gadanie, że można jezdzic z DOWOLNĄ prędkością po KAŻDEJ drodze to kompletne odklejenie.


@pasta_alla_carbonara: On się produkuje, że ograniczeń prędkości to wcale nie powinno być XD

Mireczku, szkoda czasu na nawet zaczynanie