Wpis z mikrobloga

Chyba większej patodeweloperki nie widziałem. Miejsca postojowe przy samych oknach zrobione na geokracie, aby spełnić wymóg z MPZP dotyczący powierzchni biologicznie czynnej oznakowane jako miejsca dla niepełnosprawnych. Dodatkowo miejsce do parkowania równoległego, ale kazdy stoi prostopadle bo więcej się zmieści, a co z tego że wystaje na drogę. Jeszcze większa beka jest gdy zaparkuje tu ktoś busem. Wzdłuż całego budynku takich miejsc jest kilkadziesiąt. Niedawno wspólnota wprowadziła strefę zamieszkania i mieszkańcy srają po gaciach, bo w każdej chwili może przyjechać Straż Miejska i odholować wszystkie samochody bo nikt nie ma uprawnień żeby tu parkować.

#mieszkaniedeweloperskie #patodeweloperka #wroclaw #atal #jagodno
Wychwalany - Chyba większej patodeweloperki nie widziałem. Miejsca postojowe przy sam...

źródło: Screenshot_1046

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • 20
@MistrzKowalski akurat zakaz parkowania tyłem do bloku to totalny debilizm. Auto może stać max 1 minutę więc nie ma co gadać o jakimś smrodzeniu. Tyłem parkuje się wygodniej, wyjeżdża się wygodniej bo kierowca przynajmniej coś widzi, a i przy parkowaniu częściowo na chodniku parkowanie tyłem i po skosie jest bezpieczniejsze dla samego auta. Podsumowując nie ma żadnego logicznego argumentu takiego zakazu. Nawet zakładając, że w zimie kierowca odpali auto i dopiero zabierze
  • Odpowiedz
Auto może stać max 1 minutę więc nie ma co gadać o jakimś smrodzeniu.


@Viking-: człowieku, o czym ty piszesz ? Wiem z własnego doświadczenia, jak wygląda ta 1 minuta w szczególności jesienią i zima jak trzeba skrobać szyby ( ͡° ͜ʖ ͡°) rano miedzy 6a 8 w #!$%@? ludzi otwiera na chwile okna i wtedy spaliny zapierdzielają do mieszkań a ściana bloku wytwarza ciąg i na
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 1
pewnie wciskali te miejsca tym z parteru


@Murasame: @Darth_Gohan: nie, każdy mógł je kupić. Nie wciskali, oferowali 3000 zł taniej niż normalne i ludzie na to się rzucili, a teraz płacz "jak to nie mogę stawać na swoim miejscu" xD

miejsca są równoległe, a oni parkują prostopadle. Nie dość że wystają to zwisają nad większa częścią małego chodnika.
ta geokrata stanowi największa zieleń na tym osiedlu xD
  • Odpowiedz
Polak robak i tak kupi kazde gowno, po cenie ktora maksuje jego zdolnosc kredytowa. Kredyt to przeciez i tak nie jego pieniadze tylko banku wiec mozna wydawac na byle co. Jak raty skocza to najwyzej wleca wakacje kredytowe i interes bankow, fliperow i posrednikow kreci sie dalej...
  • Odpowiedz
@Wychwalany: ktoś to klepnął. Ludzie kupili bo co mieli zrobić i zostali z problemem. A prawda jest taka że zwyczajnie powinno to być uwalone na poziomie projektu.

No, ale w tym kraju nie takie wały niestety przechodzą.

Z tymi chodnikami to też dali czadu je tak projektują. Często wolę iść po drodze jak jest strefa zamieszkania bo zaraz tam na tych działeczkach przed domami ludzie sądzą jakieś rośliny pnace i w
  • Odpowiedz
@Wychwalany: ostatnio byłem na nowej części Jagodna. Jak wy tam mieszkacie to ja nie wiem. Tam są bloki, asfalt, chodnik albo płyta parkingowa. Nawet z parkingami jest problem i ludzie zastawiają osiedlowe uliczki bo brakuje parkingów. Skwerów z zielenią między blokami nie odnotowałem. Jedyne większe połacie zieleni to pola, których jeszcze nie zdążyli zabudować.
  • Odpowiedz
  • 0
@rosomak94 nie ma gdzie parkować, starodrzewia nie ma, ale trochę nowej zieleni jest zasadzonej, potrzeba lat żeby to urosło. Wzdłuż dróg jest mnóstwo drzew ale to takie młodziutkie, może za 10-15 lat będzie to jakiś cień dawało. Chyba ponad połowa nowego jagodna to dopiero co oddana do użytku. Mnie najbardziej rozwalaja mieszkania na parterze, kazdy stawia wysoki byle jaki plot i zaczyna to przypominac slamsy
  • Odpowiedz
@Wychwalany: jestem świadomy że to nowe osiedle i nie spodziewałem się dużych drzew, ale tam prawie nie ma miejsca na jakąkolwiek zieleń. Robiłem trasę od przystanku Jagodzińska przez Drabika do przystanku Malinowskiego.
Co do płotów to się zgodzę, ale mało kto lubi mieszkać jak w Big Brotherze ;)
  • Odpowiedz
@Wychwalany: zawsze to lepsze niż dzbany czekające zimą pod sp113 w działających dieslach żeby ciepło było w aucie, zaparkowanych tyłem do ściany budynku gdzie ich dzieciaki mają karate w podziemiach z uchylonymi oknami na wysokości rury wydechowej
  • Odpowiedz
Auto może stać max 1 minutę więc nie ma co gadać o jakimś smrodzeniu. Tyłem parkuje się wygodniej


@Viking-: ale kity pociskasz, statystyczny kierowca będzie stał z wlaczonym silnikiem nawet kilka minut i zanim ruszy poustawia sobie coś w nawigacji, zadzwoni do kontrahenta, po powrocie bedzie kilka minut i wychladzał swojego smierdzącego diesla albo szamotal się z przywiezionym dobytkiem.. katalizator oczywiście wycięty

wprowadzono zakazy nie żeby komuś utrudniać życie tylko na
  • Odpowiedz