Wpis z mikrobloga

Chyba większej patodeweloperki nie widziałem. Miejsca postojowe przy samych oknach zrobione na geokracie, aby spełnić wymóg z MPZP dotyczący powierzchni biologicznie czynnej oznakowane jako miejsca dla niepełnosprawnych. Dodatkowo miejsce do parkowania równoległego, ale kazdy stoi prostopadle bo więcej się zmieści, a co z tego że wystaje na drogę. Jeszcze większa beka jest gdy zaparkuje tu ktoś busem. Wzdłuż całego budynku takich miejsc jest kilkadziesiąt. Niedawno wspólnota wprowadziła strefę zamieszkania i mieszkańcy srają po gaciach, bo w każdej chwili może przyjechać Straż Miejska i odholować wszystkie samochody bo nikt nie ma uprawnień żeby tu parkować.

#mieszkaniedeweloperskie #patodeweloperka #wroclaw #atal #jagodno
Pobierz Wychwalany - Chyba większej patodeweloperki nie widziałem. Miejsca postojowe przy sam...
źródło: Screenshot_1046
  • 27
@Darth_Gohan Nie musisz mi tego tłumaczyć. Chociaż obecnie ludzie żyjący w deweloperskich kurnikach zapominają, że mijając sąsiada na klatce schodowej w dobrym tonie jest powiedzieć dzień dobry, a co dopiero mówić o jakiejś większej interakcji.

@MistrzKowalski @Bumelante @hu-nows Wiadomo, że nikt z zegarkiem tego nie mierzy, ale sam fakt, że takie przepisy istnieją i rok w rok się o tym przypomina w znacznej mierze ogranicza takie zachowania. Biorąc pod uwagę to, że
@Viking-: Tobie nie muszę. Jak widać niestety niektórym innym już tak.

No tak bo dalej dochodzimy do tego, że najbardziej smrodzą złe diesle. Tylko potem w zimie wychodzi, że jednak to od tych kominów i od tego jak się ludzie ogrzewają :)
@Darth_Gohan No i jak ktoś twierdzi, że mu diesel śmierdzi to prawdopodobnie nie żył w mieście w latach 90. Dzisiaj natomiast samochody śmierdzą znacznie mniej, za to meble są relatywnie tanie, a węgiel drogi ¯_(ツ)_/¯