Wpis z mikrobloga

Mieszkam kilometr od morderstwa w #gdynia
Powiem Wam, że jest ciekawie. Od 2 dni nie jestem w stanie wrócić do domu wieczorem autem, żadna z 2 dróg, bo stoi policja i przeszukuje mi auto wraz z bagażnikiem. Wręcz wygląda to komicznie, korek aut z otwartym bagażnikiem.

W pobliskim lesie, którym sobie biegam codziennie, jeżdżą quady i chodzą mundurowi

Grubo.

#afera #zabojstwo
  • 20
@tojapaweu: z tego co wiadomo to komandos, facet specjalizował się w sztuce przetrwania w lesie, jest bardzo silny i bardzo solidnie wysportowany, może być niebezpieczny co oczywiste biorąc pod uwagę jego umiejętności i to co stało się, prawdopodobnie nie zostanie odnaleziony dlatego że doskonale zna tamte tereny i planował od dłuższego czasu to wszystko... Zastanawiam się tylko jak jego żona obecnie ustosunkowuje się do sfery bezpieczeństwa prawdopodobnie w dalszym ciągu mieszkając
@mohawk: wystarczy jeden imbecyl na najwyższym stanowisku by tak to wyglądało ( ͡° ͜ʖ ͡°) a u nas w Polsce, nie wiedzą co to są procedury, ani nie wiedzą, że procedury ustalają mądrzy ludzie niekoniecznie szef. W Polsce ma być tak jak chce szef, tak jak chce władza, a że władza głupia to... Efekty widzimy
@Fandolores: to poczytaj dokładnie, bo doświadczenie survivalowe ma ogromne, więc to już tylko utwierdza że jest bardzo niebezpieczny i wie jak uciec. Ślady zatrzeć mu się udało. Prawdopodobnie 2 jaworek i jeśli to planował od dłuższego czasu to możliwe, że go nie złapią.
@dawidczeta: to że ma doświadczenie survivalowe nie czyni go komandosem.zreszta jeśli w tym wieku jest zwykłym szeregowcem w wojsku to z niego jakąś popierdólka,a nie dobry żołnierz.Juz nie róbcie z księgi drugiego Rambo.
@Fandolores najlepsze komentarze w sieci ze upoluje dzika i bedzie tam miesiac siedzial. Może i jest w stanie pare dni wytrzymać, zwłaszcza że poprawiła sie pogoda, pewnie ma z wojska racje z podgrzewaczami itp bo oni to wynoszą w ilościach hurtowych z wojska. Stawiam że gościa już dawno nie ma w 3mieście i tyle
@xyz_xyz: w wiadomościach i mocno podkreślali jego wyprawy do lasu tygodniowe i także od sąsiadów media usłyszały, więc coś na rzeczy jest + mam z otoczenia znajomych, którzy co nieco słyszeli o nim. @Fandolores Nie wiem jaki stopień i doświadczenie trzeba mieć by być komandosem, bo pływam w zwykłej handlówce, ale typ może mieć bzika na punkcie survivalu i takie osoby są często niebezpieczne. Zwłaszcza gdy chłopu odwali coś takiego by