Wpis z mikrobloga

#wybory #polityka #wspomnienia Pamiętam jak dziś październik 2015 roku, kiedy to po fatalnych rządach PO-PSL byłem na emigracji w Niemczech. Pamiętam jak oglądałem transmisję wieczoru wyborczego i nagle pojawiła się nadzieja na lepsze jutro.. PiS zdobyło wtedy samodzielna większość, Kukiz 15 antysystemowcy ponad 40 mandatów, lewica wgl się nie dostała.. A PSL ledwo ponad porgiem, co do pO to ledwo ponad 20%.. Niecałe 2 lata później już byłem z powrotem w Polsce po emigracji, bo perspektywy w kraju stały się o wiele lepsze tak jak wielu moich znajomych.. I żeby była jasność wcale nie popierałem wtedy PiS'u, ale głosowałem na ugrupowanie Pawła Kukiza. Kornel Morawiecki jako Marszałek senior wygłosił piękne przemowienie o zmianach, które muszą nastać.. Ale to były piękne czasy i oby jeszcze wróciły, już niedługo, kiedy koalicja chaosu się posypie albo nie zdążyłem z ustawą budżetowa, daj Boże. A Wy jak wspominacie te czasy?
  • 37
@Balonowy21 naiwny jesteś, prawda jest taka że to co poprzednie rządy PO wypracowały polityką zaciskania pasa i co zaowocowało dobrą prosperitą na początku rządów PiS, PiS roztrwonił rozdawnictwem. Polacy myślą że gospodarka działa jak za dotknięciem magicznej różdżki, niestety, na efekty trzeba czekać. Czeka nas dobre 10 lat kryzysu. Szykuj się na emigrację.
@MistrzCietejRiposty: Hahahah, dobre sobie, największa luka vatowska w Europie co nawet Komisja Europejska ostrzegała, bieda i głos wśród milionów emerytów i dzieci, a ty mówisz coś o prosperity, proszę cię, ile rubli placa za takie wpisy?
Pamiętam jak dziś październik 2015 roku, kiedy to po fatalnych rządach PO-PSL byłem na emigracji w Niemczech. Pamiętam jak oglądałem transmisję wieczoru wyborczego i nagle pojawiła się nadzieja na lepsze jutro.. PiS zdobyło wtedy samodzielna większość, Kukiz 15 antysystemowcy ponad 40 mandatów, lewica wgl się nie dostała.. A PSL ledwo ponad porgiem, co do pO to ledwo ponad 20%.. Niecałe 2 lata później już byłem z powrotem w Polsce po emigracji, bo