Wpis z mikrobloga

Hej, ale właśnie dostałem w łeb, pięciokilowym młotkiem i do teraz nie mogę się pozbierać. Obczajcie akcję.

Tusk, Kosiniak, Hołownia, Czarzasty i Kamysz, szli do wyborów z różnymi programami politycznymi, żeby ludzie na nich zagłosowali, przez co razem zebrali więcej głosów, niż obecna koalicja rządząca. Obiecywali różnie, ten kwotę do 60 tys. bez podatku, tamten dobrowolny ZUS dla przedsiębiorców, jeden z 300 tys. kawalerek i takie tam... a teraz najlepsze :D Wszystko to miało być podobno w 100 dni, ale nie minęło jeszcze ze 100 godzin, a ci panowie i panie, zaczęli się z tych pomysłów wycofywać. To, że budżet już jest nadwyrężony, a to że deficyt, że ciężkie czasy. Oczywiście jeszcze 100 godzin temu, wszystko się spinało i było OK!!!
Czekajcie jednak, ja w sumie nie o tym.
Czytałem różne reakcje na to ich elektoratu, głównie z tagu neuropa i wiecie co? Kuźwa! Oni zaczęli się kręcić wokół własnego ogona i uderzali w wesołe rytmy, że to nawet dobrze, że tego rozdawnictwa nie zrealizują, a na takie coś to w sumie nas nie stać, czy to akurat mało znaczące i w sumie dobrze, bo chodziło o odsunięcie PiSu. O Kuźwa, ze śmiechu wyrzygałem cały obiad, co nie jest mi do śmiechu, bo miałem ulubione kluski z roladą :D

Słuchajcie dalej, bo mam nawet porównanie.
Pomyśl, że rekrutujesz do swojej firmy pracownika i on ci tam się prezentuje, że zna PHP, C++, Javę to ma małym palcu u nogi, a nawet wykafelkuje ci łazienkę. Ty go zatrudniasz, a typ Uja umie i mówi ci, że to tylko tak w CV napisał, bo chciał do tak dobrze płatnej pracy się zatrudnić. Teraz sobie podstawcie tą reakcję suwerenów, którzy dali mandat zaufania rudemu i jego drużynie :D
No OK, nawet w sumie spoko, bo jestem frajer i i tak będę cię dalej zatrudniał i ci za to płacił. O kuźwa, do dzisiaj mnie nery bolą od kulania się po podłodze :D

#polityka #polska #bekazlewactwa #bekazpisu #bekazpodludzi #wybory #neuropa #konfederacja #bekazpo #4konserwy #pochowacpodprogiem #oszukujo #heheszki
Pobierz podatnik_fundator - Hej, ale właśnie dostałem w łeb, pięciokilowym młotkiem i do tera...
źródło: 6359
  • 70
@podatnik_fundator +1, dlatego w tym kraju z gówna nigdy nie będzie dobrze, Silnych razem opluwam prawie na poziomie Konfiarzy, sekciarze którzy jeszcze się cieszą że ich okłamali.

Liczę na powtórzone wybory, najwyraźniej za mało było konserwatywnego rządu, trzeba powtórzyć zabawę jeżeli Polaczki nie gotowe.
@MilyMichas:

pis/po jedno zło

To nie jest prawda. PiS jest o wiele gorszy od PO, a zwłaszcza koalicji, która będzie musiała pewnie iść na kompromisy i uda się uniknąć durnych pomysłów. Na wykopie natomiast jest taki spam, jakby PO już Wam pieniądze z portfela wyciągało. Pomyślcie nad tym ( ͡º ͜ʖ͡º)
@mpetrumnigrum niespełnienie obietnic nie czyni ich lepszymi od pisu skoro i tak zostawią ten socjal który już wprowadził pis, a na który jak piszesz nie ma pieniędzy. no bo chyba się nie łudzisz że zlikwidują jakikolwiek z obecnych programów socjalnych?
@podatnik_fundator: A ja np. mam to gdzieś, bo ich obietnice nie były i nie są adresowane do mnie. Głosowałem na KO by odsunąć PiS od władzy i skończyć z ich polityką niszczącą państwo, a nie dlatego, że mi KO coś obiecało. Powiem, że nawet się cieszę, że KO nie zamierza tych obietnic realizować, bo zawsze chciałem by w Polsce były rządy liberalne, zarówno światopoglądowo jak i gospodarczo, bez żadnych odchyłów populistycznych
kwotę do 60 tys. bez podatku, tamten dobrowolny ZUS dla przedsiębiorców, jeden z 300 tys. kawalerek


@podatnik_fundator głosowałem na opozycję, żaden z tych postulatów mnie nie interesował. Wy wciąż nie rozumiecie, że w tych wyborach chodziło o odsunięcie pis od władzy, nie o realizowanie populistycznych programów
nawet się cieszę, że KO nie zamierza tych obietnic realizować, bo zawsze chciałem by w Polsce były rządy liberalne, zarówno światopoglądowo jak i gospodarczo


@Furox: Wy naprawdę należycie do sekty i niczym się nie różnicie od sekty pisowskiej. Ten sam gatunek. Przespałeś ostatnie lata rządów w Polsce, że nie wiesz jak ci "liberałowie gospodarczy i społeczni" głosowali? Ludzi chcieli do więzień wsadzać i morderców wyzywać, bo nie chcieli być zamykani w
będzie prowadziło stabilną politykę monetarną i finansową


@TurboDynamo: To absurd. Przecież to PiS lepiej sobie radził gospodarczo, niż PO. Kim wy jesteście? Jakimiś botami, że takie rzeczy wypisujesz? Popatrz na dwie analizy rządów PiS i PO, gdzie facet zostawia na boku światopogląd i analizuje tylko gospodarkę, bo na niej się zna. Wmówiono ci, że PO bardziej umie w gospodarkę, ale tak nie jest.

https://youtu.be/xmgyLbGoKAY?si=2wDOd6FOEI04CMuO
https://youtu.be/o7Jbvvx6oMo?si=w3vbz9dVq6f2a1o2
możecie to dawać jako szybciej? W sensie i tak po tym wysrywie wiem z kim mam doczynienia i dalej nie czytałem, ale jednak zmarnowałem czas na dwa zdania XD Możecie też zaczynać od razu "TUSK UKRADŁ OFE" - będzie wam i mi najwygodniej.


@Gluptaki: Sprawdź program. Nie musisz mieć kogoś, kto powie ci co jest prawdą. Masz napisane wprost w programie, który został potem ukradkiem podmieniony.
Bardziej ślepych ludzi nie ma.
Przespałeś ostatnie lata rządów w Polsce, że nie wiesz jak ci "liberałowie gospodarczy i społeczni" głosowali?

Głosowali ramię w ramię z PiS za wszystkimi rozdawnictwami, a nawet Tusk chciał 800+ od czerwca.


@podatnik_fundator: Ktoś tu chyba nie wie jak się robi politykę i że dzięki populistycznym działaniom PiS w tej sferze nie dało się mówić i głosować inaczej będąc w opozycji (tym bardziej gdzie nawet bez ich głosów możliwe było przepychanie
niespełnienie obietnic nie czyni ich lepszymi od pisu skoro i tak zostawią ten socjal który już wprowadził pis, a na który jak piszesz nie ma pieniędzy. no bo chyba się nie łudzisz że zlikwidują jakikolwiek z obecnych programów socjalnych


@trueself: oczywiście że jak na razie są o 100% lepsi. GDYBY PIS NIE KRADŁ NASZYCH PIENIĘDZY to by i żadnego zadlużenia nie było. Ci jak na razie nie kradną.
To absurd. Przecież to PiS lepiej sobie radził gospodarczo, niż PO. Kim wy jesteście? Jakimiś botami, że takie rzeczy wypisujesz? Popatrz na dwie analizy rządów PiS i PO, gdzie facet zostawia na boku światopogląd i analizuje tylko gospodarkę, bo na niej się zna. Wmówiono ci, że PO bardziej umie w gospodarkę, ale tak nie jest.


@podatnik_fundator: co to za bzdury opowiadasz?
Zobacz jakie masz obecnie zadlużenie a jakie mieliśmy gdy Tusk
no i się cieszysz, jak po kłamie to dobrze a jak pis to źle xd

I jak tu #!$%@? normalnie rozmawiać xd


@MilyMichas: a teraz się skup. ILE MILIARDÓW ZLOTYCH TE SZUJE Z PISU NAKRADŁY?
przecież na samym Turowie masz 1 200 000 000zł
UKRADZIONYCH PIENIĘDZY.
A afer było 1200!
A Że Kłamali bo po niektórzy idioci wyborcy glosują tylko na tych którzy więcej dają i te cymbały nie zastanawiają się
@mpetrumnigrum: W wolnej chwili oglądnij analizę rządów PIS i PO, wtedy wróć i odpowiedz, gdzie jest kłamstwo.
Po drugie, akurat kwestia zadłużenia jest spowodowana kilkoma czynnikami z tak dziwnymi problemami, jak to, że przy zgodzie tzw. opozycji demokratycznej, która razem z PiS głosowali za tym zadłużeniem, nie mówiąc już o skali pomocy Ukrainie i zbrojeniach.

Ja wysłałem ci analizę gospodarczą, gdzie facet przedstawia FAKTY i analizy, łącznie ze źródłami. Ja się