Wpis z mikrobloga

Hej, ale właśnie dostałem w łeb, pięciokilowym młotkiem i do teraz nie mogę się pozbierać. Obczajcie akcję.

Tusk, Kosiniak, Hołownia, Czarzasty i Kamysz, szli do wyborów z różnymi programami politycznymi, żeby ludzie na nich zagłosowali, przez co razem zebrali więcej głosów, niż obecna koalicja rządząca. Obiecywali różnie, ten kwotę do 60 tys. bez podatku, tamten dobrowolny ZUS dla przedsiębiorców, jeden z 300 tys. kawalerek i takie tam... a teraz najlepsze :D Wszystko to miało być podobno w 100 dni, ale nie minęło jeszcze ze 100 godzin, a ci panowie i panie, zaczęli się z tych pomysłów wycofywać. To, że budżet już jest nadwyrężony, a to że deficyt, że ciężkie czasy. Oczywiście jeszcze 100 godzin temu, wszystko się spinało i było OK!!!
Czekajcie jednak, ja w sumie nie o tym.
Czytałem różne reakcje na to ich elektoratu, głównie z tagu neuropa i wiecie co? Kuźwa! Oni zaczęli się kręcić wokół własnego ogona i uderzali w wesołe rytmy, że to nawet dobrze, że tego rozdawnictwa nie zrealizują, a na takie coś to w sumie nas nie stać, czy to akurat mało znaczące i w sumie dobrze, bo chodziło o odsunięcie PiSu. O Kuźwa, ze śmiechu wyrzygałem cały obiad, co nie jest mi do śmiechu, bo miałem ulubione kluski z roladą :D

Słuchajcie dalej, bo mam nawet porównanie.
Pomyśl, że rekrutujesz do swojej firmy pracownika i on ci tam się prezentuje, że zna PHP, C++, Javę to ma małym palcu u nogi, a nawet wykafelkuje ci łazienkę. Ty go zatrudniasz, a typ Uja umie i mówi ci, że to tylko tak w CV napisał, bo chciał do tak dobrze płatnej pracy się zatrudnić. Teraz sobie podstawcie tą reakcję suwerenów, którzy dali mandat zaufania rudemu i jego drużynie :D
No OK, nawet w sumie spoko, bo jestem frajer i i tak będę cię dalej zatrudniał i ci za to płacił. O kuźwa, do dzisiaj mnie nery bolą od kulania się po podłodze :D

#polityka #polska #bekazlewactwa #bekazpisu #bekazpodludzi #wybory #neuropa #konfederacja #bekazpo #4konserwy #pochowacpodprogiem #oszukujo #heheszki
Pobierz podatnik_fundator - Hej, ale właśnie dostałem w łeb, pięciokilowym młotkiem i do tera...
źródło: 6359
  • 69
@Wink przecież rządziła, te same osoby godziły się na rzeczy za które powinni wręcz zostać rozstrzelani za zdradę stanu i ryzykowanie bezpieczeństwem kraju(podpalenie budki)
nawet dobrze, że tego rozdawnictwa nie zrealizują,


@podatnik_fundator: ale przecież zajebiście, jakby wam zabrali 500+, 13 i 14 i #!$%@? wi co jeszcze. Jazda do roboty, #!$%@? nieroby! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przecież to PiS lepiej sobie radził gospodarczo, niż PO.


@podatnik_fundator: to jest kłamstwo. PiS sobie radził gorzej gospodarczo niż PO. PiS trafił na moment dobrej koniunktury i dlatego łatwo ci manipulować liczbami. Gdyby w czasach tej dobrej koniunktury prowadzić dalej politykę jak z czasów PO to byśmy stali teraz dużo wyżej gospodarczo. I to są fakty, słowaj się z tymi pisowskimi kłamstwami. Pójdziesz siedzieć tak jak reszta płatnych pisowskich trolli.
Gdy dawno temu głosowałem, też dałem się nabrać Tuskowi i zagłosowałem na KLD. Nie powtórzyłem więcej tego błędu i dzisiejsi młodzi też raczej nie powtórzą.
Pobierz br0da - Gdy dawno temu głosowałem, też dałem się nabrać Tuskowi i zagłosowałem na KLD...
źródło: 43-2023
@podatnik_fundator: wam? Masz problem z dychotomią myślenia, mentalnie jesteś w PRL-U czy masz na imię Wania?

A może pisowcy ruchali ludzi 10x mocniej nic ktokolwiek mógł sobie wyobrazić KO?

Pisowski mieszaniec, tfu!