Wpis z mikrobloga

Hej, ale właśnie dostałem w łeb, pięciokilowym młotkiem i do teraz nie mogę się pozbierać. Obczajcie akcję.

Tusk, Kosiniak, Hołownia, Czarzasty i Kamysz, szli do wyborów z różnymi programami politycznymi, żeby ludzie na nich zagłosowali, przez co razem zebrali więcej głosów, niż obecna koalicja rządząca. Obiecywali różnie, ten kwotę do 60 tys. bez podatku, tamten dobrowolny ZUS dla przedsiębiorców, jeden z 300 tys. kawalerek i takie tam... a teraz najlepsze :D Wszystko to miało być podobno w 100 dni, ale nie minęło jeszcze ze 100 godzin, a ci panowie i panie, zaczęli się z tych pomysłów wycofywać. To, że budżet już jest nadwyrężony, a to że deficyt, że ciężkie czasy. Oczywiście jeszcze 100 godzin temu, wszystko się spinało i było OK!!!
Czekajcie jednak, ja w sumie nie o tym.
Czytałem różne reakcje na to ich elektoratu, głównie z tagu neuropa i wiecie co? Kuźwa! Oni zaczęli się kręcić wokół własnego ogona i uderzali w wesołe rytmy, że to nawet dobrze, że tego rozdawnictwa nie zrealizują, a na takie coś to w sumie nas nie stać, czy to akurat mało znaczące i w sumie dobrze, bo chodziło o odsunięcie PiSu. O Kuźwa, ze śmiechu wyrzygałem cały obiad, co nie jest mi do śmiechu, bo miałem ulubione kluski z roladą :D

Słuchajcie dalej, bo mam nawet porównanie.
Pomyśl, że rekrutujesz do swojej firmy pracownika i on ci tam się prezentuje, że zna PHP, C++, Javę to ma małym palcu u nogi, a nawet wykafelkuje ci łazienkę. Ty go zatrudniasz, a typ Uja umie i mówi ci, że to tylko tak w CV napisał, bo chciał do tak dobrze płatnej pracy się zatrudnić. Teraz sobie podstawcie tą reakcję suwerenów, którzy dali mandat zaufania rudemu i jego drużynie :D
No OK, nawet w sumie spoko, bo jestem frajer i i tak będę cię dalej zatrudniał i ci za to płacił. O kuźwa, do dzisiaj mnie nery bolą od kulania się po podłodze :D

#polityka #polska #bekazlewactwa #bekazpisu #bekazpodludzi #wybory #neuropa #konfederacja #bekazpo #4konserwy #pochowacpodprogiem #oszukujo #heheszki
p.....r - Hej, ale właśnie dostałem w łeb, pięciokilowym młotkiem i do teraz nie mogę...

źródło: 6359

Pobierz
  • 70
  • Odpowiedz
@podatnik_fundator teraz dokładnie widać że elektorat platformy to taka sama sekta jak pisowcy. z nimi nawet nie da się dyskutować bo cię od razu zwyzywają że jesteś symetrystą albo konfederackim szurem xd w tym kraju nigdy nie będzie dobrze
  • Odpowiedz
@podatnik_fundator na tym polega polaryzacja społeczeństwa, oni tak nienawidzą Pis że przełkną i usprawiedliwią każde kłamstwo opozycji.
Oczywiście to też idzie w drugą stronę, ale najgorsze jest to że jak to wytkniesz i stwierdzisz że pis/po jedno zło to cie zwyzywają obie strony od freethinkerów (xd) i że pomagasz tym samy pis/po w zależności z którym fanatykiem gadasz.
Taki obraz nowoczesnej demokracji, młodzi inteligentni którym nie wciśnie się kitu są okłamywani, oblizują
  • Odpowiedz
tamten dobrowolny ZUS dla przedsiębiorców


@podatnik_fundator: możecie to dawać jako szybciej? W sensie i tak po tym wysrywie wiem z kim mam doczynienia i dalej nie czytałem, ale jednak zmarnowałem czas na dwa zdania XD Możecie też zaczynać od razu "TUSK UKRADŁ OFE" - będzie wam i mi najwygodniej.

https://demagog.org.pl/wypowiedzi/dobrowolny-zus-trzecia-droga-wycofuje-sie-z-obietnicy/
Gluptaki - > tamten dobrowolny ZUS dla przedsiębiorców

@podatnik_fundator: możecie t...

źródło: baba-z-wiecu-tuska-wiem-ze-to-wy-pisowcy-kurna-jak

Pobierz
  • Odpowiedz
@Lugi no właśnie, wrzuciłeś mema że jedna strona zrobiła bardzo bardzo bardzo dużo złego a druga tylko tyci tyci tyci i zadowolony xd pdk kto lubi żreć gówno jak ty zrozumie xd jeszcze pod nosem się zaśmieje z liczby które podałeś xd dowód memuchowy mireczku, my jesteśmy młodzi i inteligentni nie damy się w #!$%@? zrobić nie to co te staruchy ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@MilyMichas: tylko cymbał nie rozumie że demokracja to nie czekanie aż pojawi się siła polityczna zgodna z twoimi przekonaniami na 100%, tylko bierzesz to co jest im najbliższe
  • Odpowiedz