Wpis z mikrobloga

Hej, ale właśnie dostałem w łeb, pięciokilowym młotkiem i do teraz nie mogę się pozbierać. Obczajcie akcję.

Tusk, Kosiniak, Hołownia, Czarzasty i Kamysz, szli do wyborów z różnymi programami politycznymi, żeby ludzie na nich zagłosowali, przez co razem zebrali więcej głosów, niż obecna koalicja rządząca. Obiecywali różnie, ten kwotę do 60 tys. bez podatku, tamten dobrowolny ZUS dla przedsiębiorców, jeden z 300 tys. kawalerek i takie tam... a teraz najlepsze :D Wszystko to miało być podobno w 100 dni, ale nie minęło jeszcze ze 100 godzin, a ci panowie i panie, zaczęli się z tych pomysłów wycofywać. To, że budżet już jest nadwyrężony, a to że deficyt, że ciężkie czasy. Oczywiście jeszcze 100 godzin temu, wszystko się spinało i było OK!!!
Czekajcie jednak, ja w sumie nie o tym.
Czytałem różne reakcje na to ich elektoratu, głównie z tagu neuropa i wiecie co? Kuźwa! Oni zaczęli się kręcić wokół własnego ogona i uderzali w wesołe rytmy, że to nawet dobrze, że tego rozdawnictwa nie zrealizują, a na takie coś to w sumie nas nie stać, czy to akurat mało znaczące i w sumie dobrze, bo chodziło o odsunięcie PiSu. O Kuźwa, ze śmiechu wyrzygałem cały obiad, co nie jest mi do śmiechu, bo miałem ulubione kluski z roladą :D

Słuchajcie dalej, bo mam nawet porównanie.
Pomyśl, że rekrutujesz do swojej firmy pracownika i on ci tam się prezentuje, że zna PHP, C++, Javę to ma małym palcu u nogi, a nawet wykafelkuje ci łazienkę. Ty go zatrudniasz, a typ Uja umie i mówi ci, że to tylko tak w CV napisał, bo chciał do tak dobrze płatnej pracy się zatrudnić. Teraz sobie podstawcie tą reakcję suwerenów, którzy dali mandat zaufania rudemu i jego drużynie :D
No OK, nawet w sumie spoko, bo jestem frajer i i tak będę cię dalej zatrudniał i ci za to płacił. O kuźwa, do dzisiaj mnie nery bolą od kulania się po podłodze :D

#polityka #polska #bekazlewactwa #bekazpisu #bekazpodludzi #wybory #neuropa #konfederacja #bekazpo #4konserwy #pochowacpodprogiem #oszukujo #heheszki
Pobierz podatnik_fundator - Hej, ale właśnie dostałem w łeb, pięciokilowym młotkiem i do tera...
źródło: 6359
  • 70
W wolnej chwili oglądnij analizę rządów PIS i PO, wtedy wróć i odpowiedz, gdzie jest kłamstwo.

Po drugie, akurat kwestia zadłużenia jest spowodowana kilkoma czynnikami z tak dziwnymi problemami, jak to, że przy zgodzie tzw. opozycji demokratycznej, która razem z PiS głosowali za tym zadłużeniem, nie mówiąc już o skali pomocy Ukrainie i zbrojeniach.


Ja wysłałem ci analizę gospodarczą, gdzie facet przedstawia FAKTY i analizy, łącznie ze źródłami. Ja się też zdziwiłem,
@MilyMichas: To nie jest odpowiedź na mój wpis. Ja nie twierdziłem, że PO jest bardzo dobre albo dobre, każda partia liczy się tylko ze sobą, a nie z obywatelami. Na pewno jest natomiast o wiele lepsze od PiS-u.

P.S. to teraz napiszę, co zrobił PiS: afera wizowa, afera respiratorowa, afera podsłuchiwania opozycji, afera wyborów kopertowych, szczucie i pranie mózgów propagandą 24/7 w TVPiS, sztuczne sterowanie ceną paliw przed wyborami... Mam wymieniać
ile nakradli w po? Niestety brakło reporterów RMF do policzenia xd


@MilyMichas: tak to jest podejście. Xdxdxdxd masz wklej sobie ich więcej.
NO ILE NAKRADLO PO?
Bo jak na razie PIS ma za sobą 1200AFER z czego większosc finansowych.
Już sam turów to jest MILIARD DWIEŚCIE MILIONÓW tyle to wszystkie rządy od 89r. Nie nakradły razem.
MILIARD rozumiesz?
A to tylko JEDNA afera z tych 1200.
@MilyMichas: Cieszą się, bo jeszcze jedna kadencja pisu i mielibyśmy tutaj co najmniej rząd autorytarny, a może nawet kiedyś dyktaturę. Pis zaczął przejmować wszystkie urzędy w Polsce, obsadzać swoimi ludźmi, żeby wszystko kontrolować. No i multum afer z tym związanych, rekordowa inflacja itp.
@MilyMichas: ale opozycja jeszcze nie rządzi, a każdy kto myśleć umie wie co oznacza koalicja, to wy macie póki co problem z logiką jeżeli chcecie opozycję rozliczać
pis/po jedno zło to cie zwyzywają obie strony od freethinkerów (xd) i


@MilyMichas: No tak pis po jedno zło bo po nie zaczęło w koalicji realizować swoich postulatów jak jeszcze nie było posiedzenia nowego sejmu xdddd

wiadomo też że w latach 2007-2015 tak samo TVP wyglądało, degrengolada wojska i zawłaszczenie politycznie armii, przejebywanie miliardów z UE, obsadzanie kolesi w spółkach państwa, łapówkarstwo wizowe, mam wymieniać dalej? Więc faktycznie beka że nazywają
@MilyMichas: zgadza się że i Po i PSL robiło przekręty ten temat nawet kiedyś Lepper w sejmie poruszył. Nigdy nikt go do sądu nie podał więc jest to prawda. Dlatego te 8 lat temu GŁOSOWAŁEM NA PIS aby rozliczyli Tuska i ukrócili jego machloje.
Bo nie wyobrażałem sobie w jaki sposób można robić takie wielkie przewały.
Po czym PiS nie rozliczył nikogo z PO.
I tak samo nie łudzę się aby
@podatnik_fundator 11 różnych partii o różnych poglądach ma stworzyć koalicję xD. Ale jak Duda powierzył jej stworzenie Pisowi który może sobie dozbierać 1 partie aby rządzić i mieć większość to jest kwik i darcie duży wyznawców rudego xD. No nie mogę xD
@Wink ale ja nie rozliczam, dupa mnie boli gdy mówię że po pokazało już poziom pis podczas swojej kadencji (dla mnie to jedno i drugie to takie samo dno) to mnie wajkopki jebia
@MilyMichas ale jeszcze nikt się z niczego nie wycofał, poczekajmy też na uformowanie się rządu. Jezu, skąd ten brak cierpliwości. Nic się jeszcze nie dzieje a wszyscy już piszczą i krzyczą
Bo jak na razie PIS ma za sobą 1200AFER z czego większość finansowych.


@mpetrumnigrum: Normalnie SEKTA. To, że ktoś napisał w oparach swojej fantazji i zawziętości aż 1200 wpisów, to nie znaczy, że któryś jest faktycznie "aferą". Za czasów PO też takie listy powstały i jakoś nikogo PiS nie wsadził do więzienia, ale jak tam, wy sekciarze zawsze w te bajki wierzycie.

Po drugie, by uzmysłowić ci prawdziwą twarz PO, gdzie
Pobierz podatnik_fundator - >Bo jak na razie PIS ma za sobą 1200AFER z czego większość finans...
źródło: 2023-10-19 13_50_00-Poland Capital investment, in dollars - data, chart _ TheGlobalEconomy.com Moz
@Szalom super, czyli podpalanie budki pod ambasadą by zwalić na obywateli, prowokacje na 11 listopada i do tego nasyłanie policji by siłą wydarli od reporterów dowody ich zbrodni powoduje że można na nich ponownie zagłosować? Ja rozumiem nie głosować na pis ale #!$%@? wy bronicie po który jest na poziomie pis który nie #!$%@?ł takiej maniany jak po na koniec swojej kadencji (chociaż zrobili znacznie więcej ale też nie wiadomo bo chętnych
@podatnik_fundator: bardzo fajny screen programu PSL z 2019 roku. Teraz zamiast klepać fejury naucz się otwierać linki i czytać ze zrozumieniem to moze byś wymyślił coś lepszego co przy okazji nie było wyjaśnione 100x razy, również w linku demagoga który ci podałem.