Wpis z mikrobloga

@lukas07031: podwieszane meble i toaleta w łazience. Prysznic walk-in, u nas zaprojektowany bez szyby, zamiast tego jest ściana. W kuchni zabudowa od podłogi do sufitu, nieprzerwany ciag blatów. U mnie będzie jedna szafka z pólka na wysokości blatu, z gniazdkiem w srodku - na mikser, toster i inne rzeczy tego typu, często używane ale nie wyglądające dobrze na blacie. Szafka z automatycznym otwarciem na bazę robota sprzątającego. Są podobno już modele
mały metraż?


@takJakLubimy: Imo paradoksalnie łatwiej utrzymać porządek na większym metrażu niż na małym gdzie wszystko jest ściśnięte i stoi obok siebie tak że odkurzacz nie ma jak przejechać. Garderoby i inne schowki ułatwiają utrzymanie porządku

Prysznic walk-in


@zaba34: Byłem w kilku hotelach z walk-in i za każdym razem po myciu pół podłogi było zachlapane przez brak drzwiczek a drugie pół ścian zaparowane. Nie potrafie sobe wyobrazić jak miałbym go
@Zabi96: Pogadamy jak będziesz miał kilkanaście okien do umycia w tym balkonowe...
Mam porównanie małego, średniego i dużego domu.
Mały sprzątanie gruntowne (sobotnie) 2 godziny, średni 3, a duży ponad pół dnia.
Metraż robi różnice.

Kto ci każe gracić?
@Zabi96: cały syf jaki wypada z odkurzacza poprzez filtr i tak nie jest taki zajebisty. Przy odkurzaczu centralnym syf leci na zewnątrz. Dla alergikow świetne rozwiązanie. Do tego nie musisz dźwigać jakiegoś dysona z silnikiem i bateria, a tylko kawałek rury. Rumba spoko ale to może być uzupełnieniem.