Wpis z mikrobloga

Suchajcie, no więc dostałem banana na tydzień XD

Jak to się stanęło. Trochę osób mnie pytało na priv, no ale z takiej okazji jest również blokowana możliwość wysyłania PW XD

Ano jak wiadomo udzielam się głównie na tagach #nieruchomosci #gielda #ekonomia #gospodarka. W zeszłą sobotę wrzuciłem sobie coś o materiałach budowlanych, wpis wlazł w gorące, po chwili widzę bana i brak możliwości postowania.

wtf.jpg

Patrzę na ostatnie wpisy. Jeden usunięty, było tam coś w stylu "Już za minutę początek ciszy wyborczej i zakaz agitacji. Oto moja agitacja kiedy jeszcze można: j***ć pis i orlen, dziękuję za uwagę" XD Wpis wszedł w gorące.

4 wcześniejsze wpisy jakiś orzeł wyedytował i dodał do tagów #wybory #bekazpisu jeszcze tag #polityka

Powód bana brzmiał tak "nietagowanie treści politycznych"

Piszę sobie do supportu wykopu, że chyba mózgu zapomnieli i proszę mnie przywrócić. Pół wykopu zawalone tematem wyborów i wszyscy używają po prostu tagu #wybory

Dostaję odpowiedź, jakoś podobnie: "Przeanalizowaliśmy Twoje odwołanie i nie widzimy podstaw do zmiany decyzji. Musisz ponieść karę. Zapraszamy do zapoznania się ze standardami moderacji"

Niżej był link do tych standardów, ale coś chyba pomylili bo prowadził gdzieś na wykop, a nie do rozporządzenia ministra zdrowia o stopniach niepełnosprawności umysłowej.

No więc tak sobie myślę, że ten portal się kończy:

1. po reformie Biauka w styczniu wyparowało stąd 3/4 tfurcóf

2. wygląda jak guano, a działa jeszcze lepiej

3. banujo użytkowników z top 50 za sympatie polityczne XD

codalej.jpeg

Ano pewnie przelokuję się na twittera. Wypok się kończy jak nasza klasa, grono.net czy inne serwisy, które przeszły podobne rewolucje i gdzie właściciele przestali szanować użytkowników. Nie ma sensu tu budować zasięgów.
  • 18
  • Odpowiedz
  • 0
@jerzy_s: Jeszcze mirki namawiajo abyśmy zrobili klona wykopa tylko tym razem dobrze, tj. z otwartym źródłem i repo na githubie. Bo jak będzie open source to właściciel ma parcie na dyscyplinę, inaczej mu użytkownicy zrobią forka i uciekną XD Temat do ogarnięcia w weekend przy browarze, bo tyle potrwa napisanie niezbędnych funkcji. Z tych panelów po lewej i tak nikt nie korzysta.
  • Odpowiedz
Bo jak będzie open source to właściciel ma parcie na dyscyplinę, inaczej mu użytkownicy zrobią forka i uciekną XD


@mickpl: są już takie i co? I nie odniosły sukcesu bo głównie chodzi o społeczność.
  • Odpowiedz
  • 0
@jerzy_s: A jaka tu nam została społeczność. Przed biaukową reformą wpisy miały po kilkadziesiąt plusów w parę minut. Teraz tyle mają po całym dniu i wiszą w gorących XD Na tagach ekonomicznych zostało tu może kilkadziesiąt osób z kilkuset. I ludzi jest coraz mniej, a nie więcej.
  • Odpowiedz
@mickpl: o, dobrze, ze jestes. Tak wlasnie mialem zapytac - jak ty teraz wytlumaczysz ten 0% na kredyt swoim wyznawcom.
W koncu to twoj pupil ma zamiar wprowadzic takie rozwiazanie.
  • Odpowiedz
Ano pewnie przelokuję się na twittera.


@mickpl: proszę, zrób to xD
Dzieciak mojego kumpla zdążył się urodzić, nauczyć chodzić i mówić odkąd wieszczysz spadki a ceny rosły jak ten dzieciak xD
  • Odpowiedz
@mickpl: nic dziwnego jak oni przez 3 lata pracowali nad samym wyglądem, a nie ulepszeniem mechaniki interakcji użytkowników która jest taka sama od ponad 10 lat.
  • Odpowiedz
  • 0
@mickpl ale przynajmniej w koncu mieszkania spadna, zero tarcz, zbednego socjalu, duze bezrobocie, mozesz byc zadowolony z sukcesu
  • Odpowiedz