Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirki, poradźcie cokolwiek, bo #!$%@? dostanę. Udało mi się schudnąć ponad 35 kg, dzięki czemu mogę powiedzieć "elo, siema" otyłości.

Tarczyca, cukrzyca, "policyjne" jajniki, to wszystko plus dodatkowo depra zrobiły ze mnie ziemniaka. Ogółem dziwna historia, bo zawsze byłam szczupła, a nagle w ciągu miesiąca (bez żadnej drastycznej zmiany diety, ani nic) przybyło mi... 10 kg Oo Lekarze sami mi mówili, że choćbym #!$%@?ła kilka kurczaków z rożna dziennie, to nie ma opcji, aby tak szybko nabrać takiej masy. Mniejsza o to, szłoby tu rozpisać całą grubą historię.

Wszyscy znajomi, rodzina, lekarze mówią, że widać, że dużo schudłam. Pomogło tradycyjne połączenie diety, ruchu i leków. I cieszę się z efektów, czuję się znacznie lepiej, ale... Pół biedy obwisła skóra w niektórych miejscach po zbyt szybkim schudnięciu. Ale jak do wuja Wacka schudnąć z ...dłoni?! ;
;

Wszędzie jest mnie mniej, a dłonie i palce mam jak parówy. Co prawda nawet dawniej nie były one jakieś "chude-chude", gdy ważyłam ideolo, ale jak tu zrzucić z tak nietypowego miejsca? Może gupie pytanie, może mondre, nie wiem. Ale a nuż ktoś z Was ma jakiś patent na to.

#waga #otylosc #nadwaga #tarczyca #pcos ##!$%@?



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 3
@mirko_anonim: Z tego co czytałem nie da się kontrolować, gdzie tracisz tłuszcz, zmniejszaj dalej wagę (chyba że jest na dobrym poziomie w środku BMI, to wtedy może jakaś choroba skóry czy coś).