Wpis z mikrobloga

@Alpharius: libacją ciężko to nazwać, jak wypijesz już z 300-400ml piwa to coraz trudniej odróżnia się smaki i subtelne różnice. Z każdym sprobowanym piwem Twoja ocena jest warta mniej więc zbyt dużo spróbować nie można, przynajmniej nie za jednym razem.
Także do libacji jeszcze sporo by temu brakowało ^^
@zdjecie_z_wenszem: niestety nie masz racji, ze wszystkich możliwych sposobów na przechowywanie piwa puszka jest ponoć dla piwa najzdrowsza, najlepiej chroni przed światłem, także to też nie to. Generalnie cały stereotyp, że piwo z puszki jest fujka wynika tylko z tego, że jak się z puchy pije to się co chwilę z tą puszką całujesz, co chwilę ją oblizujesz no i wtedy istotnie - piwo #!$%@? puchą. Jednakowoż gdy piwo z puszki
@Kremufka2137: istnieją sobie dwie knajpy kilkaset metrów od siebie i w obu zwykłem pijać lanego Uquella. W jednej był zawsze zajebiście smaczny i świeżutki, a w drugiej nigdy się to nie zdarzyło, aż nawet nie chciało się brać drugiego. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@zdjecie_z_wenszem: a to nie bardziej kwestia nowoczesności linii rozlewniczej? Mirek z Fortuny tłumaczył, że u nich butelki z białymi datami na niebieskim tle
@HansLanda88: a cholera wie, może coś #!$%@?łem xd
@dyktanabol zwykła wóda zamarza poniżej -27C, wcześniej robi się bardzo oleista. Jeśli wódka ma mniej niż 40%, a te soplice smakowe mają chyba 32%, to zamarznie szybciej. Kolega raczej ma szaloną zamrażarkę, bo nie wyobrażam sobie, żeby z jim beamem ktos w zawartosci alkoholu oszukiwał
@pwone tak, jest dużo gorsze xd
Najlepszym przykładem jest desperados 660ml. No #!$%@? nikt mi nie powie ze to chociaż trochę przypomina despa xD szczochy porównywalne do kustosza
mam wrażenie, że te piwka robione dla biedry są jakościowo znacznie gorsze niż te które trafiają chociażby do żabki, ale to może takie moje urojenie.


@Kremufka2137: Tomek kopyra z blogu blog kopyra kom mówił że to urojenie ponieważ przestawienie linii produkcyjnej, robienie specjalnych produktów jest nieopłacalne, poza tym piwo to głównie woda. Dwa grosze oszczędzają na puszce dając coś gorszego? Ja mu wierzę bo jest pijakiem zawodowym