Wpis z mikrobloga

Niesamowite jak te kaleki cieszą się, że wyprzedziły Porsche które sobie jedzie prawym XD
Jeszcze ten typ z łoniakami na brodzie coś #!$%@? o przepisie wyprzedzania dopiero jak masz 300hp pod maską XD Typowe sebki z BMW

Ciekawe czy z tego nagrania można ukarać takiego dzbana za #!$%@? pewnie ponad grubo 250km/h.

Weź ktoś to zgłoś na jakąś policje jak wie jak to zrobić przez maila czy coś...

Szkoda, że nikt nie poruszy w internecie tego tematu, ale jak influ jeździli i nagrywali instastory przy 70km/h to się ludzie srali, a tutaj każdy ma to w dupie...

#famemma #bmw #samochody #auta #wypadek #autostrada #autostradaa4 #autostradaa2 #autostradaa1 #droga #przepisy #przepisydrogowe #przepisyruchudrogowego #chamsko #stopcham #policja #youtube #polskiyoutube
danoneek - Niesamowite jak te kaleki cieszą się, że wyprzedziły Porsche które sobie j...
  • 18
  • Odpowiedz
@danoneek:

Kierowca Porsche nawet nie wiedział, że oni się z nim ścigają. Jeżeli masz takie 911, wiesz że nie musisz niczego udowadniać. Oni cieszą się przy tym jak trzy geje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak czy inaczej, M3 to również kawał kota.
  • Odpowiedz
Kierowca Porsche nawet nie wiedział, że oni się z nim ścigają. Jeżeli masz takie 911, wiesz że nie musisz niczego udowadniać. Oni cieszą się przy tym jak trzy geje ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Tak czy inaczej, M3 to również kawał kota.


@CandyToy: Oczywiście, że tak. Bmw M3 jest zajebistym samochodem i tak kwestia nie podlega absolutnie żadnej dyskusji, ale właśnie między innymi takie osoby jak Nitro albo
  • Odpowiedz
po oglądaniu twórczości dokurviatora i jego #!$%@? zgniłymi gratami 200km na godzine po lesie to jest jak pierdniecie


@GrubyPrezes: Dokurvirator to następny idiota sebix umysłowy-mentalny który jak wsiadł kiedyś do e90 na które go nie było stać prawdopodobnie to mówił, że e46 to ostatnie bmw a tym się jeździ jak mondeo XD
  • Odpowiedz
@Arxemis: Jako człowiek który miał epizod w swoim życiu z handlem autami oraz sam posiada G20 mogę napisać iż jest to czysta głupota, F30 było skokiem technologicznym niesamowitym w porównaniu do E46 przy którym E46 jeździ jak ślimak co chociażby Kickster kiedyś na filmie bodajże pokazał. Ja miałem okazję jeździć właściwie chyba wszystkimi generacjami od poprzednika e36 i faktycznie z każdą nową wersją jest postęp.
  • Odpowiedz