Wpis z mikrobloga

https://pl.wikipedia.org/wiki/Afera_wizowa

Chciałem trochę nagłośnić temat afery wizowej, który już trochę przygasł, a nie powinien.

Afera wizowa, którą można nazwać NAJWIĘKSZĄ AFERĄ III RP - takie twierdzenie pada też w Wikipedii.

Prawactwo szczeka coś o tym, że UE wpuszcza imigrantów, podczas gdy Polska nawpuszczała i transportowała ich najwięcej.
Nie jest to jakaś szokująca informacją dla ludzi obytych w historii i polityce, bo Polska zawsze była łącznikiem między Europą Zachodnią a Europą Wschodnią i Bliskim Wschodem. Jesteśmy w końcu praktycznie w centrum Eurazji.

Szokującą informacją może być jednak fakt, że wpuściliśmy około 2 miliony imigrantów na skutek KORUPCJI jaką rozpromował PiS. Śmiejemy się z Ukraińców, że mają korupcję, a tutaj mówimy o aferze na skalę światową, w państwie które jest od 20 lat w Unii Europejskiej.

Na terenie Polski szacuje się jakieś 230 tysięcy imigrantów jakich wpuścił PiS oczywiście poprzez nielegalne wydawanie wiz.

Minister odpowiedzialny za ten burdel czyli Wawrzyk został zdymisjonowany, ale nie poniósł żadnej kary. Niby toczy się jakieś śledztwo, ale wiadomo, że za Ministra Zero grozi mu grzywna 500 zł, no chyba, że zacznie Wawrzyk sypać kolegów, wtedy skończy jak pan od respiratorów w Albanii.

Oczywiście zwolennicy pisuaru i Konfy będą płakać, że Wikipedia hehe to jest jedno kłamstwo jak TVN i Onet.

#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #afera
  • 13
@hansschrodinger: Do tego czasu może dojść do wielu "przypadkowych" pożarów archiwów. A poza tym już teraz Duda będzie jak najdłużej opóźniał powołanie nowego rządu by kupić czas pisowcom na zacieranie śladów, przypuszcza się, że tak naprawdę nowy rząd uformuje się dopiero w grudniu.
@hansschrodinger: Miejmy nadzieję, że jest jak mówi. Chociaż jednej adwokat czy ginekolog CBA wleciało bez pozwolenia i zarekwirowało laptop. Nie jestem zwolennikiem teorii spiskowych, ale PiS objął swoimi mackami wszelkie instytucje państwowe i myślę, że oczyszczenie z tego raka naszego kraju potrwa wiele lat, nie wiem czy jedna kadencja opozycji wystarczy.

Teraz różne mendy pisowskie będą jak w Harrym Potterze tłumaczyć się, że byli pod klątwą Imperiusa tzn pod klątwą Kaczenko
@gandalf_rzulty nie będzie bronił swoich, jeśli będą mocne dowody (rzeczowe dokumenty, nagrania itp). Duda nie jest zbyt sprytny, ale gdzieś w ostatniej szarej komórce nadal ma przebłyski sprawy ułaskawienia Kamińskiego i Wąsika, a ona przyniosła naprawdę wiele pytań i falę krytyki dla prezydenta