Wpis z mikrobloga

@MrEmigrant: to stara teoria polskich libertarian jeszcze za komuny mówiono, że Janusz opłacany przez służby by ośmieszyć idee wolnego rynku. Myślę, że jest walnięty zwyczajnie, ale ja się nie znam.
  • Odpowiedz
@MrEmigrant: moim zdaniem korwin w głębi serca jest partiotą, ale z drugiej strony jedyne co umie to być politykiem, więc jest na usługach ruskich, ale dba, żeby nie mieli większości ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
stara teoria polskich libertarian jeszcze za komuny mówiono, że Janusz opłacany przez służby by ośmieszyć idee wolnego rynku.


@djtartini1: Patrząc na zainteresowania (np. szachy) i pewne poglądy (wypowiedzi na temat Ukrainy i Rosji) jestem wstanie w to uwierzyć.
  • Odpowiedz
@MrEmigrant: Kaczyński też zrobi coming out.

Na starość Korwin z Kaczyńskim zrobią paradę równości i przejmą władzę w SLD (bo przez demencję nie ogarną, że to już Lewica istnieje).
  • Odpowiedz
Korwin jest psychiczny, #!$%@? głupoty ale jest charyzmatyczny. Konfederacja mu zawdzięcza że chociaż są w sejmie. Kongres Nowej Prawicy skończył się z odejściem Korwina. Konfederacja może wyprzeć się Korwina ale nigdy nie osiągnie większych sukcesów
  • Odpowiedz