Wpis z mikrobloga

@login_cwiczebny Jeśli jest chory to zapomniał o czymkolwiek. Człowiek chory psychicznie, w trakcie np zaostrzenia zaburzeń psychotycznych, nie myśli racjonalnie i nie pojmuje rzeczywistości racjonalnie.
  • Odpowiedz
@kontodlabeki: miałam kiedyś bardzo podobna sytuacje. Stałam na przystanku z koleżanką. Podszedł do nas 30 lvl przepity z twarzy Sebix i zaczął nam mówic że ma ochotę komuś p-----------c, że nie wytrzymie i pozabija. Olałam to bo to generalnie był Pato rejon więc można by rzec dzień jak co dzień.
  • Odpowiedz
@kontodlabeki: można by doszukiwać się winy w działaniach poprzedniego rządu. Tak bardzo zaniedbano prewencję psychiatryczną w kraju, że jeszcze trudniej wyłapywać jednostki niezdolne do otwartego współżycia w społeczeństwie
  • Odpowiedz