Wpis z mikrobloga

Dobra posłuchajcie mnie wszystkie przygłupy, trolle, pachołki pisowskie i szczury z konfederacji.

Każda z 3 partii, które będą tworzyć koalicję miała swój program wyborczy, ale żadna z tych partii nie będzie rządzić sama.
Więc teraz wspólnie muszą podjąć decyzję, aby każda z nich zrealizowała część swoich postulatów i nie muszą zrealizować ich wszystkich.

A to wasze #!$%@?, że nie spełniają obietnic wyborczych to rusza tylko was.

Dodatkowo dupa was piecze, że polska zmienia kierunek z średniowiecza na XXI wiek.

To były ostatnie rządy Kaczynskiego, więc lepiej przygotujcie się na nową rzeczywistość, bo wasza komunistyczna władza już nie wróci

#wybory #polityka #bekazpisu #bekazkonfederacji #takaprawda
  • 20
#bekazkonfederacji


@mdlejtecole: Dla przypomnienia, to Konfederacja też jest koalicją NN, RN i Korony i dlatego ich nudny i ugładzony program wyborczy wygląda jak wyciągnięty psu z gardła. Kwestie poruszane w programie Korony, dokumentach programowych RN czy wypowiedziach polityków zostały przemilczane, bo inaczej nijak nie dałoby się tego pogodzić i schować za rynkowo-populistyczną fasadą.
to jest ciekawe, chyba tyczy się tylko ciebie, bo mam nadzieję że reszta wyborców nie jest taka...


@arais_siara: wiesz, że kiedyś w Polsce polityka wyglądała tak, że różne ugrupowania musiały iść na kompromis, by coś wspólnego przegłosować? To jest zdrowa demokracja. Ty jedyne co pamiętasz to 8 lat samodzielnych rządów PiS i myślisz, że rząd koalicyjny będzie sobie ot tak przegłosowywał postulat za postulatem XD.

Dlatego dobrze, że Konfa niewiele znaczy
Dobra posłuchajcie mnie wszystkie przygłupy, trolle, pachołki pisowskie i szczury z konfederacji.


@mdlejtecole: buahah 1 dzien i juz pierwsza niespelniona obietnica xD przyzwyczajcie sie Pełowce xD
A to jest ciekawe, chyba tyczy się tylko ciebie, bo mam nadzieję że reszta wyborców nie jest taka...


@arais_siara: ja przykładowo jako wyborca KO mam nadzieję że spełnia jak najmniej postulatów ze swojej kampanii. Tak więc jak mi piszecie że kłamali to tylko się cieszę. Ja chcę stabilny kraj a nie pisowski zmieniany co miesiąc.
a ja współczuję bycia pisiorem. Idź klękaj przed klechą


@TurboDynamo: o jak szybko oceniasz ludzi i obrzucasz inwektywami, bo napisałem, że program wyborczy partii też jest ważny i należy go realizować. Fajnie mieć takich wyborców, którzy są tak inteligentni jak ty.
Ty jedyne co pamiętasz to 8 lat samodzielnych rządów PiS i myślisz, że rząd koalicyjny będzie sobie ot tak przegłosowywał postulat za postulatem XD.


@missioncritical: Oj człowieku, pamiętam różne czasy naszego sejmu, i rząd z 3 partii o odmiennych poglądach jest mało konstruktywny, jedynie co ich łączy, to anty PIS, a na tym długo nie pojedziesz.
3 partii o odmiennych poglądach jest mało konstruktywny,


@arais_siara: miałeś przed chwilą rząd praktycznie jednej partii i pewnie był dla ciebie bardzo konstruktywny? Dobitnie nam pokazał do jakich patologii może doprowadzić oddanie pełni władzy w ręce jakichś pomyleńców.