Wpis z mikrobloga

tak sobie dzisiaj myślałam i analizowałam życie miłosne moje i moich koleżanek i stwierdziłam, że im kobieta jest milsza i bardziej stara się o faceta tym ma gorzej. Zawsze jak jestem miła to facet zaczynam mnie traktować coraz gorzej aż w końcu przestaje być dla niego kobietą tylko ziomkiem, wkurza mnie to już. A gdy jestem dla kogoś średnio miła, nawet nie chamska, ale po prostu nie zainteresowana znajomością to ta osoba za mną lata jak powalona a ja mam jej dosyć. mam dość #pieklokobiet #tinder #randkujzwykopem #wychodzimyzprzegrywu #blackpill #redpill #rozowepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 23
  • 0
@Nofuck: tak wiele razy, ale to nie były osoby w moim typie i to raczej było takie spermiarmiarstwo, faceci którzy mieszkali w tym samym mieście a bali się ze mną spotkać. Ale zeby mi ktoś kwiaty wysyłał czy coś to nie
@Britney16: to ja mam na odwrót, im milsza tym bardziej mnie do niej ciągnie, a byczys odpychają. i jeszcze te #!$%@? gierki typu odczytywanie powiadomień, żeby nie było widać, że odczytuje.
Ale to właśnie dlatego, że ludzie reagują właśnie tak jak ty to przedstawiasz.
Jak ktoś ci daje cukierka na ulicy, to go nie chcesz, choćby był najsłodszy na świecie.
Ale jak widzisz, jak ktoś je cukierka, bardzo mu smakuje i
  • 0
@hubba-bubba: no, ale ja nie odrzucam tych srednich przez to, że nie podobają mi się wizualnie, tylko przez charakter. Umiem realnie ocenić swoje szanse. Nie wiem na przykład podoba mi się taki Marcin Dubiel, ale doskonale zdaję sobię sprawę, że u takich facetów jak on nie miałabym żadnych szans :)
@Britney16: jak będziesz miła i nic więcej to prędzej czy pozniej chlop se pomysli ze szukasz kolegi który spadnie na drugie miejsce w dowolnej chwili wiec on cie traktuje tak samo jak ma glowe na karku
@Britney16 w większości przypadków tak jest. Bo większość związków jest interesowna. Przypomnij sobie jak to jest jak ktoś od kogoś coś potrzebuje i zaczyna być nienaturalnie miły, zgadza się we wszystkich kwestiach, robi miłe niespodzianki. To śmierdzi podejrzanie prawda ? To są nie naturalne zachowania i dobrze że alarmują twoją osobę i dobrze że Ty sama budzisz się „z ręka w zamrażalniku” kiedy przeholowałaś z „miłością”. Zastanów się czy nie miałaś jakiegoś
@Britney16 cóż, zdarzyło mi się rozmawiać z facetem, który stwierdził, że w sumie tak naprawdę chyba zakochał się w swojej wieloletniej byłej, jak go zdradziła, no bo stała się wtedy niedostępna, a potem chlip chlip miesiącami po rozstaniu. Ludzki mózg jest #!$%@?