Wpis z mikrobloga

@Pan_krecik: napisz jeszcze proszę, że PiS z miłości do ojczyzny zrobiłby to referendum gdyby nie było wyborów.

Napisz, że pytania nie były tendencyjne a PiS wspaniały rząd chciał po prostu posłuchać się swoich wyborców i postąpić tak jak naród zdecyduje.

Napisz, że wraz z referendum była przeprowadzona szeroka kampania informacyjna na temat skutków (pozytywnych jak i negatywnych) głosowania na tak lub nie (tyczy się każdego pytania w referendum)
  • Odpowiedz
@robert_blaszczykowski:

napisz jeszcze proszę, że PiS z miłości do ojczyzny zrobiłby to referendum gdyby nie było wyborów.

Napisz, że pytania nie były tendencyjne a PiS wspaniały rząd chciał po prostu posłuchać się swoich wyborców i postąpić tak jak naród zdecyduje.


Jakie to ma znaczenie? Na co
  • Odpowiedz
@Pan_krecik: mogę Ci zagwarantować, że w każdym kraju UE przy pytaniu o imigrantów większość byłaby na NIE.
Przedstawienie tego referendum w brukseli niestety nic by nie dało bo to żaden argument, że 'u nas w Polsce zagłosowali w taki sposob'. Każdy kraj odpowiedziałby tak samo, jednak w żadnym innym kraju takiego referendum nie ma.

Nie chcę się mądrować i wypowiadać na temat tego paktu, bo go nawet nie znam. Nikt mi nie powiedział co jest w nim zapisane konkretnie a tego bym oczekiwał. Sam nie mam czasu żeby się w to zagłębiać.

Pytanie o imigrantów było zrobione tylko po to, żeby w TVP można było puszczać propagandę na Tuska w postaci 4-5 materiałów o imigrantach na jedno
  • Odpowiedz
lol.


@TomSz: No cóż, jak w pracy zadałem to pytanie fanatycznym wyznawcom KO - mieli ten sam maind-fuck..

Urobieni propagandą jak pisowcy, tylko że w drugą stronę..
  • Odpowiedz
@Pan_krecik: pis NIGDY nie miał twardych dowodów w kwestii rozmów z eu i NIGDY im to nie przeszkadzało w NICZYM, ale nagle tusk potrzebuje twarde dowody i referendum xD Ono warte jest mniej niż papier na którym było wydrukowane. Jakbyś takie pytania dał na egzaminie z badań rynkowych to byś go nie zaliczył, nie wspominając już o dawaniu ankietowanym instrukcji z wypełnionym referendum i grafikami straszącymi co stanie się gdy
  • Odpowiedz
pis NIGDY nie miał twardych dowodów w kwestii rozmów z eu i NIGDY im to nie przeszkadzało w NICZYM, ale nagle tusk potrzebuje twarde dowody i referendum xD


@TomSz: Inaczej się negocjuje na zasadzie:
- "Nie bo nie i już",
a Inaczej
- Widzicie? Chciałbym ale mam
  • Odpowiedz
@Pan_krecik: to referendum jest >GÓWNO< warte i wymyślasz jakieś racjonalizacje. Rząd już ma to do siebie że reprezentuje polaków i nie potrzebuje niczego więcej.

Jakie to ma znaczenie.


Przed wszystkimi wyborami teraz partia rządzaca ma sobie organizować >GÓWNO< redeferendum by móc prowadzić agitację za pieniądze podatników, dodatkowo łamiąc ciszę wyborczą?
  • Odpowiedz
@Pan_krecik: Nie wziąłem udziału w tym twoim referendum bo pytania tam postawione uderzały w godność białego człowieka. Co ugrałem? To że mam czyste sumienie i nie wziąłem udziału w pisowskiej hucpie i zrobienie sobie pralni pieniędzy na potrzeby kampanii z referendum. Negocjacje z komisją europejską są proste przyjeśliśmy tyle szoszonów że weźcie sobie w #!$%@? tych inżynierów a jak nie wiecie co z nimi zrobić to odeślijcie ich tam skąd
  • Odpowiedz
Beka to jest z idiotów którzy nie zagłosowali w referendum (pomimo że je pośrednio sfinansowali) , Co niby ugrałeś w ten sposób?


Pokazałem pisowi że nie lubię jak się robi #!$%@?ę z demokratycznych mechanizmów. Partia która sprowadza imigrantów z całego świata pyta mnie czy popieram przyjęcie kolejnych. Absurd.

Za moment wypadają negocjacje z Komisją Europejską w sprawie relokacji imigrantów. I teraz Tusk, zamiast mieć twarde argumenty w negocjacjach (w postaci wyników referendum) ma jakąś wydmuszkę...


@
Morf - >Beka to jest z idiotów którzy nie zagłosowali w referendum (pomimo że je pośr...

źródło: Screenshot 2023-10-17 at 18.23.22

Pobierz
  • Odpowiedz
@Morf

Kiedy to było...?
Poza tym napisałem w pierwszym zdaniu drukowanymi dużymi literami, że to Teoria spiskowa.. i wrzuciłem jako temat do dyskusji..

No powiedz, z kim tu "dyskutujesz"?
  • Odpowiedz
@Pan_krecik Ja bym zrobił referendum że emerytura w wieku 40lat i płacą minimalna 5000.
Tak jak teraz, bez żadnych debat, bez wywiadów, bez analiz. Temat zupełnie przenilczany.

Myślisz że głupie? To ile było opracowań na temat skutków decyzji o wieku emerytalnym? Jak długo ten temat był walkowany przez ekonomistów?
ZERO
  • Odpowiedz
@Morf

teraz zobaczyłem z kim tu "dyskutuje" XDDDD


Ja "dyskutuje" widocznie z tubą propagandową zaangażowana politycznie..po jednej ze stron.
  • Odpowiedz