Wpis z mikrobloga

@Pan_krecik: napisz jeszcze proszę, że PiS z miłości do ojczyzny zrobiłby to referendum gdyby nie było wyborów.

Napisz, że pytania nie były tendencyjne a PiS wspaniały rząd chciał po prostu posłuchać się swoich wyborców i postąpić tak jak naród zdecyduje.

Napisz, że wraz z referendum była przeprowadzona szeroka kampania informacyjna na temat skutków (pozytywnych jak i negatywnych) głosowania na tak lub nie (tyczy się każdego pytania w referendum)
  • Odpowiedz
@robert_blaszczykowski:

napisz jeszcze proszę, że PiS z miłości do ojczyzny zrobiłby to referendum gdyby nie było wyborów.

Napisz, że pytania nie były tendencyjne a PiS wspaniały rząd chciał po prostu posłuchać się swoich wyborców i postąpić tak jak naród zdecyduje.


Jakie to ma znaczenie? Na co to wpływa?
Wiatr historii dał Ci szansę na zabranie głosu, i dostarczenie rządzącym argumentów do negocjacji.

Mogłeś zagłosować przeciw PiS-owi i zabrać głos.. wolałeś być
  • Odpowiedz
@Pan_krecik: mogę Ci zagwarantować, że w każdym kraju UE przy pytaniu o imigrantów większość byłaby na NIE.
Przedstawienie tego referendum w brukseli niestety nic by nie dało bo to żaden argument, że 'u nas w Polsce zagłosowali w taki sposob'. Każdy kraj odpowiedziałby tak samo, jednak w żadnym innym kraju takiego referendum nie ma.

Nie chcę się mądrować i wypowiadać na temat tego paktu, bo go nawet nie znam. Nikt mi
  • Odpowiedz
lol.


@TomSz: No cóż, jak w pracy zadałem to pytanie fanatycznym wyznawcom KO - mieli ten sam maind-fuck..

Urobieni propagandą jak pisowcy, tylko że w drugą stronę..
  • Odpowiedz
@Pan_krecik: pis NIGDY nie miał twardych dowodów w kwestii rozmów z eu i NIGDY im to nie przeszkadzało w NICZYM, ale nagle tusk potrzebuje twarde dowody i referendum xD Ono warte jest mniej niż papier na którym było wydrukowane. Jakbyś takie pytania dał na egzaminie z badań rynkowych to byś go nie zaliczył, nie wspominając już o dawaniu ankietowanym instrukcji z wypełnionym referendum i grafikami straszącymi co stanie się gdy odpowie
  • Odpowiedz
pis NIGDY nie miał twardych dowodów w kwestii rozmów z eu i NIGDY im to nie przeszkadzało w NICZYM, ale nagle tusk potrzebuje twarde dowody i referendum xD


@TomSz: Inaczej się negocjuje na zasadzie:
- "Nie bo nie i już",
a Inaczej
- Widzicie? Chciałbym ale mam związane ręce.

Zresztą nawet jakby nic się nie dało zrobić to zawsze można wyciągnąć lepsze finansowanie.

Ono warte jest mniej niż papier na którym
  • Odpowiedz
@Pan_krecik: to referendum jest >GÓWNO< warte i wymyślasz jakieś racjonalizacje. Rząd już ma to do siebie że reprezentuje polaków i nie potrzebuje niczego więcej.

Jakie to ma znaczenie.


Przed wszystkimi wyborami teraz partia rządzaca ma sobie organizować >GÓWNO< redeferendum by móc prowadzić agitację za pieniądze podatników, dodatkowo łamiąc ciszę wyborczą?
  • Odpowiedz
@Pan_krecik: Nie wziąłem udziału w tym twoim referendum bo pytania tam postawione uderzały w godność białego człowieka. Co ugrałem? To że mam czyste sumienie i nie wziąłem udziału w pisowskiej hucpie i zrobienie sobie pralni pieniędzy na potrzeby kampanii z referendum. Negocjacje z komisją europejską są proste przyjeśliśmy tyle szoszonów że weźcie sobie w #!$%@? tych inżynierów a jak nie wiecie co z nimi zrobić to odeślijcie ich tam skąd przybyli
  • Odpowiedz
Beka to jest z idiotów którzy nie zagłosowali w referendum (pomimo że je pośrednio sfinansowali) , Co niby ugrałeś w ten sposób?


Pokazałem pisowi że nie lubię jak się robi #!$%@?ę z demokratycznych mechanizmów. Partia która sprowadza imigrantów z całego świata pyta mnie czy popieram przyjęcie kolejnych. Absurd.

Za moment wypadają negocjacje z Komisją Europejską w sprawie relokacji imigrantów. I teraz Tusk, zamiast mieć twarde argumenty w negocjacjach (w postaci wyników referendum)
Morf - >Beka to jest z idiotów którzy nie zagłosowali w referendum (pomimo że je pośr...

źródło: Screenshot 2023-10-17 at 18.23.22

Pobierz
  • Odpowiedz
@Morf

Kiedy to było...?
Poza tym napisałem w pierwszym zdaniu drukowanymi dużymi literami, że to Teoria spiskowa.. i wrzuciłem jako temat do dyskusji..

No powiedz, z kim tu "dyskutujesz"?
  • Odpowiedz
@Pan_krecik Ja bym zrobił referendum że emerytura w wieku 40lat i płacą minimalna 5000.
Tak jak teraz, bez żadnych debat, bez wywiadów, bez analiz. Temat zupełnie przenilczany.

Myślisz że głupie? To ile było opracowań na temat skutków decyzji o wieku emerytalnym? Jak długo ten temat był walkowany przez ekonomistów?
ZERO

W życiu też podejmujesz decyzje na podstawie propagandowej ulotki?

Wiesz, ja bardzo bym chciał aby to referendum było wiążące. Tylko pomysł że
  • Odpowiedz
@Morf

teraz zobaczyłem z kim tu "dyskutuje" XDDDD


Ja "dyskutuje" widocznie z tubą propagandową zaangażowana politycznie..po jednej ze stron.

Lub z dzieckiem owej tuby propagandowej.

Na jedno wychodzi...wyprany przez propagandę mózg jest jak ząbi.. łazi i zaraza innych swoją chorobą..
  • Odpowiedz
@ipkis123

Czyli zakładasz że większość głosujących to idioci..
Pewnie masz rację.

Ale to co...? Mamy demokracje ale tylko tak trochę?

Pytania owszem były tendencyjne, ale mogłeś odpowiedzieć NIE.

Boisz się że w kwestii emerytur były Same odp TAK? I w związku z tym wolales unieważnić referendum w obawie że zostaniesz przegłosowany..?
No ma to jakiś sens, przyznaję.

Tylko że ten emerytalny postulat jest nieralizowalby bo po prostu nie będzie wyjścia.

Ale kwestia
  • Odpowiedz