Wpis z mikrobloga

@StdPtr: ta banda #!$%@?ów sama do tego doprowadziła chociażby ilością afer w ostatnim czasie i sposobie ich rozwiązywania

np normalny rząd w przypadku gdy twój komendant główny policji rozwala komisariat granatnikiem to na drugi dzień powinien być zwolniony albo samemu się poddać do dymisji, jakby go za pół roku przywrócili gdzieś w szeregi to nawet by nikt nie zwrócił uwagi

a oni mają wszystkich za idiotów, "powiemy że myślał że to
@ketiow: większość komentujących mojego posta to idioci którzy wpasowują się w to co napisałem ale ty ich bijesz na głowę xD gdzie ja napisałem że konfederacja by coś zrobiła? Mi zależy głównie na tym żeby nowy rząd wyprostował gospodarkę w pierwszej kolejności.
@StdPtr i w jaki sposób chcesz te podatki obniżyć? Zabrać już obiecane socjale? Samobójstwo polityczne, nie żyj marzeniami. Skąd wiesz czy nie będą walczyć z inflacja? To pis doprowadził do sytuacji gospodarczej która mamy, a odbudowanie tego to długi proces. Skąd to przeświadczenie? Tylko rzucaj linkami z źródłami, a nie gadanie frazesów.
@Savvv: zamknięcie nierentownych kopalni + skończenie z dofinansowaniem telewizji publicznej to dodatkowe kilka miliardów rocznie. Orlen zarabia aktualnie korcie które PiS przejadał. Odblokowanie pieniędzy z KPO to dodatkowe kilkadziesiąt miliardów. Więc spokojnie by dało się wypełnić lukę w budżecie po jakiejś obniżce podatków. Następnie w kolejnych latach zmienić warunki otrzymania socjali np. Obowiązek zatrudnienia lub 500+/800+ w formie bonu na artykuły szkolne, ubrania itp. + widzę że kolejny który nie umie
@StdPtr To że ktoś pisze głównie o #!$%@? pisu, nie znaczy że ma w dupie gospodarkę. Nie wiem, pisanie takich postów pod tezę to głupota. Dlatego tak napisałem, nie oznacza to braku czytania ze zrozumieniem.
Ludzie na złość odpisują jakimś troll kontom, a Ty bierzesz to za pewnik, zlituj się.

"Odnoszę wrazenie"
"Większość"

PS pomysły bardzo dobre i nawet popieram.
gdy twój komendant główny policji rozwala komisariat granatnikiem to na drugi dzień powinien być zwolniony


@Loginconajmniej4znaki: chyba, że ma takie haki na przełożonych że mielibyśmy przedterminowe wybory.

Obawiam się, że nie tylko na 'swoich' mu się uzbierało. Na pewno finansowo nie straci.
Odnoszę wrażenie że większość wykopków cieszy się że KO wygrało, bo #!$%@?ą Ziobrze, Kaczyńskiemu, Morwieckiemu, TVP...w dupie mają gospodarkę tego kraju aby #!$%@?ć pisowcom, po co walczyć z inflacją, obniżyć podatki, ogarnąć socjale, grunt żeby im #!$%@?ć xD


@StdPtr: dosłownie tak było w 2015 xD Nie chodziło żeby było lepiej tylko żeby #!$%@?ć PEŁO i pociotkom xD Sam brałem w tym udział, ile satysfakcji dawalo czyszczenie stołków, dopiero potem się obudziłem