Wpis z mikrobloga

Że ktoś cię wali w tyłek?


@L3gion: tak, pis i po razem ich przybudówkami plus lewica która chce mnie do obozu zagłady zamknąć za bycie mężczyzną.
Nikt nie głosuje na przemian na PiS i po xD


@szybki_zuk: głosują, bo kto to jest palikot/nowoczesna/szymek jak nie podnóżek PO? A kukiz, bezpartyjni samorządowcy pisu?
Twoja ukochana partia wprost przyznaje przez co #!$%@? po raz kolejny


@L3gion: no #!$%@?, bo ludzie to debile i nie przyjmują do wiadomości faktów typu że kobiety nie powinny mieć parytetów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@elgebar: tym razem uważam że korwin powinien iść na emeryturę i zostaję przy nowszym składzie. Konfa na tyle długo jest w polityce że zebrali solidny podstawowy elektorat który mają szansę rozbudować. Oczywiście głosy dalej pójdą na frakcję parówkową a nie narodową. Mimo iż sam mam podejście nacjonalistyczne, ale w kwestii społecznej a nie socjalizmu ekonomicznego. Bliżej mi to kapitalizmu narodowego.
@FLAC: żałosne jest głosowanie na tego samego człowieka, niezależnie od poglądów przedstawianych przez jego (różne) partie, a zmiana preferencji wyborczych z wyborów na wybory jest normalną sprawą właśnie. Zamiast być fanboyem jednej partii, wybieram opcję najlepsza dla mnie na dany moment.
wyborów na wybory jest normalną sprawą właśnie


@justkilling: tak, ale nie #!$%@? na przemian pis i po co 4 lata xD i nie na podstawie 2 deba przed wyborami, politykę trzeba śledzić całe cztery lata a nie mówić "że ja się nie interesuję ale mnie debata przekonała".

Debata jedno praktyka drugie co mówi nam rzeczywistość. Dam Ci przykład. Korwin mówi o lekkiej pedofilii i że zawsze się trochę gwałci a żadnego
@FLAC: Przepraszam bardzo ale w tvn powiedzieli ze konfederacja to pis i ze będą siłą do kościoła zaganiać a w ogóle to korwin pojmuje pedofili a jego słowa to świętość nie do podważenia(no chyba ze ma rację albo mówi ze #!$%@?ć pis to pomijamy).
Wiec wolę klepać biedę finansować antykoncepcyjną aborcję na życzenie i #!$%@?ć na wszystkich na około a w zamian może zakażą mi gotówki i samochodów.
No i warto
@Axerdas: na twoje nieszczęście mam, i głosuję jak uważam za słuszne. Liczę że nadejdzie kiedyś dzień sznura dla wszystkich wrogów ( ͡° ͜ʖ ͡°)