Wpis z mikrobloga

powoli szok mija i nasuwają się pytania. Ciekawe ilu z was pamięta dziadowskie państwo donka? nic się nie dało, "piniędzy" nie ma i nie będzie. Jak tak sobie po trochu człowiek przypomina tą chałturę co oni odwalali i że to zaraz wróci to z jednej strony pojawia się szeroki uśmiech bo wiem co się zaraz będzie z powrotem działo, z drugiej strony to też mnie dotyczyć będzie hmm
#wybory
  • 13
  • Odpowiedz
@aa-aa: Tak, nie było pieniędzy a jak przyszedł PiS w 2015 to wszystkie środki które zaoszczędziło PO przez te wszystkie lata #!$%@?ło na socjal, a teraz bierze kredyty żeby utrzymać cały ten burdel XD
  • Odpowiedz
@aa-aa pamiętam to tak że jako chłop który wchodził w dorosłość przez głupie błędy musiałem kończyć zaocznie liceum i zarabiałem w 2009r 2200zl na rękę w 8 godzinnej pracy gdzie minimalna była koło 1k i byłem w stanie wynająć kawalerkę za 700zl i żyć sobie na luzie sam.
  • Odpowiedz
@aa-aa: a były pieniądze? PO aż tak dużo kradło, że nie starczyło na programy +? PiS wcale się nie zadłużył na te programy socjalne, wszystko z budżetu?
  • Odpowiedz
@aa-aa nie pamięta, bo są za młodzi i jedynie co pamiętają to jak oglądali w podstawówce przeróbki z Donkiem tupu kurczaki ziemniaki i że hehe było śmieszne
  • Odpowiedz
@aa-aa oczywiście strategia PiS lepsza - wchodzą buraki do baru, stawiają wszystkim kolejkę, kończy się kasa to biorą kredo pod zastaw innych uczestników i balują dalej. Kiedyś jednak długi trzeba spłacić
  • Odpowiedz
  • 0
@Dupazbita

@aa-aa: Tak, nie było pieniędzy a jak przyszedł PiS w 2015 to wszystkie środki które zaoszczędziło PO przez te wszystkie lata #!$%@?ło na socjal, a teraz bierze kredyty żeby utrzymać cały ten burdel XD


XD PO oszczędzało pieniądze? To po co w takim razie podnosili podatki, brali pieniądze z OFE i powiększał dług publiczny? Żeby oszczędzać?
  • Odpowiedz