Wpis z mikrobloga

#!$%@?łem sie dzisiaj na #!$%@? studzience kanalizacyjnej, bo polscy drogowcy nie umieją zrobic pokrywy na równi z asfaltem, tylko na jakieś -5cm i wjechałem, jak w jakąs dziurę. Myślałem, ze kostkę skręciłem, ale jednak nie, ale boli, utykam. Ta noga, która była złamana rok temu. Okulary #!$%@?łem, bo lekko na łeb upadłem(łuk brwiowy rozciąłem). Potem przyjeżdżam do #mcdonalds , a tam ta dziewczyna piękna(IMO) z #glovo (o której wczoraj tutaj napisałem) była i znowu bardzo miło pogadaliśmy. Krew mi leciała znad brwi, po tym "wypadku", ona to zauważyła, ja nie miałem chusteczek, zeby wytrzeć i powiedzieła: "ja mam, daj, to ci wytrę". I mi wytrała krew xDD Ja #!$%@? uśmiechając sie miło do mnie przy tym. To było lepsze od seksu z dziwką xD Serio. Ja się trochę zacząłem jąkać i powiedziałem, ze czasem mam przez to myśi samobójcze, a ona: "no co ty gadasz??!?!?! Przecież to nie jest żaden problem, każdy ma jakieś wady, mi to na przykład w ogóle nie przeszkadza".

#ubereats #przegryw #tfwnogf #rower
wyjatkowy_szmaciarz - #!$%@?łem sie dzisiaj na #!$%@? studzience kanalizacyjnej, bo p...

źródło: ehhh

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz