Wpis z mikrobloga

Kupiłam Wahoo Kickr Core i nie pomyślałam o kasecie, a teraz nie wiem jak ją dobrać… na zdjęciu moja obecna 10 z szosy (właśnie ten rower chce wpiąć w trenażer), może ktoś się orientuje co powinnam kupić do niej na trenażer? Taką samą drugą kasetę? Czy w ogóle nie kupować drugiej kasety tylko przełożyć tą z rowera na trenażer?

Nie wiem jaka jest różnica między 16-27t a 14-25, co lepsze?

Plus czy do trenażera powinnam kupić drugi łańcuch, czy korzystać z jednego?

#szosa #trenazer #wahoo #wahookickr #rower
mlody_czyzyk23 - Kupiłam Wahoo Kickr Core i nie pomyślałam o kasecie, a teraz nie wie...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@veracholera w sumie od założenia na trenażer nie planuje wyjeżdżać na dwór aż do końca zimy, bo nawet jeśli będę jeździć na dworze, to mam drugi rower MTB a sezon szosowy chciałabym przenieść na zimę do domu :D
  • Odpowiedz
Nie wiem jaka jest różnica między 16-27t a 14-25, co lepsze


@mlody_czyzyk23: to dosyc nietypowe kasety i raczej je robi Miche jak Shimano wiec watpliwe ze je masz
  • Odpowiedz
@mlody_czyzyk23 kup kasetę szosowa 10rz - nie musi być taka sama, może być nawet tiagra cs-hg500. Co do wielkości to policz ząbki na skrajnych zębatkach. Ale ja na trenażer brałbym o jak najwęższym zakresie np. 11-25. Po zapięciu roweru w trenażer może być wymagana delikatna regulacja tylnej przerzutki.
  • Odpowiedz