Wpis z mikrobloga

#motoryzacja #samochody #pozar #uk #luton

Zawody w paleniu parkingów na lotniskach:
#diesel : 2
#samochodyelektryczne : 0

Pozdrawiam wszystkich co pisali o #tesla, czy innym samochodzie elektrycznym. Na drugi raz klepnijcie się w czoło i nie ośmieszajcie się. KIedy zakaz diesli na parkingach wielopoziomowych? Jak widać nie palił się 20-letni ulep, więc jak to jest z tymi statystykami, że niby stare auta się palą? To już druga megakatastrofa po Stavanger w 2020. Czekamy na trzecią?
  • 26
@PiotrFr @Yelonek Tak film jest i tablica rejestracyjna też, wszystko widziałem. Widziałem też pełno filmów z Ukrainy, które okazały się symulacją. I wszyscy podkreślają, że autentyczność filmu z pożaru Range Rovera nie została zweryfikowana.
W UK mają od groma kamer CCTV, więc tak jak napisałem na samym początku, poczekajmy na wyniki śledztwa.
@Szkodnik1: śmieszny jesteś xD

okazały się symulacją


Tak, spreparowane nagrania i przekupieni świadkowie przez lobby xD

więc tak jak napisałem na samym początku, poczekajmy na wyniki śledztwa.


Nic takiego nie napisałeś na początku tylko rozsiewałeś swoje teorie, a teraz "poczekajmy na śledztwo"

Widziałem gdzieś wypowiedź strażaka, że jak się zapaliły elektryki


Po co czekać? Przecież na pewno będzie zmanipulowane ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜
Holly sziet miras, czyli jak jakiś anonim na X napisze coś to jest prawda objawiona???? Śledztwo trwa, mówią "fire likely started in diesel car", ale możliwe że hybryda diesel, bo Range Rover takie robi z baterią litową. Widziałem gdzieś wypowiedź strażaka, że jak się zapaliły elektryki to nawet nie próbowali ich gasić.

@PiotrFr jeśli ja jestem śmieszny pisząc "śledztwo trwa..." to ty naprawdę nie umiesz czytać ze zrozumieniem całej treści.
Najzabawniejsze jest
@Szkodnik1:

jeśli ja jestem śmieszny pisząc "śledztwo trwa..


Nienormalny jesteś? Zacytowałem twój wpis od którego zacząłeś dyskusję. Masz jeszcze raz

Śledztwo trwa, mówią "fire likely started in diesel car", ale możliwe że hybryda diesel, bo Range Rover takie robi z baterią litową. Widziałem gdzieś wypowiedź strażaka, że jak się zapaliły elektryki to nawet nie próbowali ich gasić.


"Śledztwo trwa" ale pewnie hybryda i zapaliły się elektryki.
Wiadomo już, że nie żadna
jak się palił samochodowiec u wybrzeży Holandii, to sam chciałeś czekać aż dojdą przyczyny pożaru i się wk$$%& na innych, co z góry zwalili winę na EVs.


@Szkodnik1: no i to jest ta hipokryzja o której tu piszę