Wpis z mikrobloga

Heh chłopaki, niby dzisiaj nie piatek trzynastego, ale prawie. Poznałem na apce fajną dziewczynę i od kilku dni pisaliśmy do siebie przez kilka godzin dziennie. Od lat nie złapałem tak dobrego kontaktu z drugą osobą na gruncie intelektualnym i emocjonalnym. Mieliśmy się spotkać w przyszłym tygodniu, dzisiaj patrzę z rana - brak korespondencji... Jakby usunęła ją albo swoje konto - po prostu nic nie wiem co się stało, a naprawdę dobrze się dogadywaliśmy :( I kurcze pieczone dzień zepsuty...

#tinder #badoo #zalesie
  • 13
  • 0
@Orowerbogatszy: prpponowałem od razu, ale niby chora była i stąd przyszły tydzień. Teraz to w sumie jestem tym poirytowany, po uj to pisać na apce jak się jest chorym na L4 - taka znudzona była i szukała zastępstwa chłopaka?
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Sheckley2: Też raz tak miałem, że nawet spoko się pisało mi z jedną, może nie aż tak dużo czy coś ale wydawała się z poczuciem humoru i potem z dnia na dzień rozmowa wyparowała więc zakładam, że użyła coś w stylu zablokowania z wyborem, że nie jest zainteresowana, bo jakby usunęła konto to rozmowę by było widać. Skąd taka decyzja to nie mam pojęcia.
@Sheckley2: Prawdziwego powodu i tak się nie dowiesz a całkiem możliwe że ona sama go nie zna xD na przyszłość staraj się jednak przechodzić na inny komunikator - whatsapp/messenger, tak też na wypadek gdyby Tinder coś wywinął. A ogólnie to zapomnij o niej, szukaj dalej, tyle, miej też na uwadze że jakieś 95% lasek na Tinderze jest mocno uszkodzona, więc specjalnie nie ma się czym przejmować xD
@Sheckley2: Ty się cieszysz, że w końcu Ci z kimś fajnie gada, a ona w tym samym czasie gada z przynajmniej 10 innymi typami. I wiesz co? Każdy z was myśli, że jesteście już blisko spotkania, a tak naprawdę tylko jeden się z nią spotka xD Takie już są apki. Żeby mieć tam jakieś szanse musisz mieć kilka dopasowań dziennie. Ja miałem może z 2 na tydzień jak dobrze poszło, więc
@Sheckley2: Czyli prawdopodobnie byłeś zabawką na czas choroby. Pytanie do Ciebie dlaczego tak się emocjonalnie zaangażowałeś? Nie masz zbytnio kontaktu z dziewczynami prawdopodobnie. Jeżeli stwierdziłeś że przez tak krótki czas się dogadywałeś to nic nie znaczy.
miej też na uwadze że jakieś 95% lasek na Tinderze jest mocno uszkodzona


Tak samo jak chłopów, z jakiegoś powodu w tym szambie tkwią, zamiast żyć.
@olokynsims: Wielu chłopów nie ma zbyt wielu okazji do poznania drugiej osoby (praca zdalna, wiek, rozpadające się znajomości, itd), więc zostaje ten nieszczęsny Tinder i płonna nadzieja wyłowienia kogoś względnie normalnego.