Wpis z mikrobloga

w kołchozie karyny po 40stce gadały o tematyce związkowej a ja stojąc obok zostałem zapytany przez jedną z nich czy mam dziewczyne. Odpowiedziałem że nie, a ta zapytała czy jeszcze nie znalazłem tej jedynej? na co ja odpowiedziałem że jestem za brzydki aby jakąkolwiek mieć i tak sie urwała ta 5 sekundowa rozmowa ze mną w niezręcznej ciszy po tym co powiedziałem. Jeszcze widziałem jak spojrzały się między sobą, a ich miny zdradzały że myślą coś w stylu ''wtf co to za zjeb''
#depresja #samotnosc #samobojstwo #fobiaspoleczna
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

że jestem za brzydki aby jakąkolwiek mieć i tak sie urwała ta 5 sekundowa rozmowa ze mną


@Glock17: To nie kwestia wyglądu, a psychiki. Najwięksi podrywacze jakich znałem w RL wyglądali jak Ron Jeremy po 50.
  • Odpowiedz
  • 14
@Glock17 Nie otwieraj się w pełni w pracy, zachowuj dystans, tak będzie dla Ciebie lepiej. Lepiej odpowiedz coś żartobliwie, a nie mów wszystkiego o sobie
  • Odpowiedz
@Glock17: a ja szanuję. Moim zdaniem zawsze powinniśmy byli tak bezpośrednio walić prawdę między oczy i bardzo żałuję, że nie robiłem tak wcześniej (np. już za nastolatka), tylko albo odpowiadałem milczeniem na tego typu pytania w przeszłości, albo - co gorsza - ściemniałem, że niby mnie to nie interesuje (na wspomnienie tego czuję takie zażenowanie, że mam ochotę je rozchodzić), także osobom z rodziny. A muszę zaznaczyć, że jestem z
  • Odpowiedz
przecież psychika to takie same uwarunkowanie genetyczne jak wygląd


@Glock17: ten normicki gaslight mnie strasznie triggeruje. Tak jakby psychika to bylo cos co sobie mozesz wypracowac podczas gdy to głownie zalezy od genów i wychowania na etapie, gdy nie masz jeszcze rozwinietej świadomości. Także jak urodziłeś sie z kiepskimi predyspozycjami genetycznymi plus miałes z-------h starych to było pod tym względem isover zanim cokolwiek sie zaczelo
  • Odpowiedz