Wpis z mikrobloga

#neuropa #pieklomezczyzn #wybory #polska #meskiezdrowie #niebieskiepaski

ZNALEZISKO - https://wykop.pl/link/7241047/kto-wspiera-sprawy-mezczyzn-podsumowanie-programow-wyborczych

Kto wspiera sprawy mężczyzn? Podsumowanie programów wyborczych

Sprawdziliśmy, jak partie podchodzą do spraw mężczyzn w programach wyborczych. Oto podsumowanie wszystkich partii.
vulfpeck - #neuropa #pieklomezczyzn #wybory #polska #meskiezdrowie #niebieskiepaski 
...

źródło: F8EQzeXXEAAqDCD

Pobierz
  • 13
@vulfpeck: A dlaczego Konfa w taki sposób?
Likwidacja ZUSu = równość
Likwidacja państwowych szkół - równość
Jak kobieta nie dostanie socjalu - nie będzie wnosić o rozwód - równość
Prywatni lekarze - równość
W przypadku służby wojskowej - nie ma równości, ale mądrego państwa mężczyźni sami chcieliby bronić

A gdzie w PiSie równość w służbie wosjowej??? Oni nadal chcą tylko mężczyzn brać przemocą.
Likwidacja ZUSu = równość


@7160: Przecież Konfederacja chce zlikwidować ZUS tylko dla przedsiębiorców, a nie dla wszystkich

Likwidacja państwowych szkół - równość


Przecież to kolejne kłamstwo

Jak kobieta nie dostanie socjalu - nie będzie wnosić o rozwód - równość


Dostanie, nawet Bosak w ostatniej debacie powiedział, że nie zlikwidują socjalu

Prywatni lekarze - równość


Kolejna fantasmagoria.
@vulfpeck: No ładnie szymon a ✔️❌to jest "nie wiem ale się wypowiem?
W sprawie zdrowia na ✔️ to znaczy, że popieracie zdrowie dla mężczyzn, tak?
Coraz głupsze te grafiki- ja wiem że przeciętny wyborca trzeciej drogi to dzieciak który oglądał mam talent i kojarzy przewodniczącego, bo ten stał obok Prokopa, a o dziwce klejącej się do każdego czyli PSL, nic nie wie, ale dzieci nie mogą głosować xD
o zdanie Korwina dla Konfederacji


@gerbilos: No niestety. Konfa może i dojdzie do władzy, ale wtedy będzie bardzie POPiSlD przypominała. I gawiedz powie "wiedziałem, że ten Korwin nie ma racji!"