Wpis z mikrobloga

#debata

Mojej matce tak pasow ten show że o mało nie klaskała uszami. Tusk pogrążony, Morawiecki bohater zjadł niemca kłamczucha. Dobry PIS nie opodatkował emerytur a szwab kłamał że tak. Kto tyle doł synek.

Pierwszy jej argument. Już sie nakradli i więcej nie potrzebują a nowi będą musieli nakraść od nowa. Jak jej sie mówi o KPO, wojenkach z Unią, słabości w wypadku odsunięcia sie interesów USA z Regionu to widzę tylko wzrok tęskniacy za rozumem. Ewentualnie gadka za Tuska jej sie żylo źle teraz jest cudownie bo nie ma pensji 5zł a 20zł . Jak jej mówie ze chleb był po 1.20 a teraz jest po 5 to też nagle zawiecha. Potem standardowo że bylo bezrobocie inne i inflacja. No to pokazuje jej dane gus i wykres inflacji z 20 lat. To ona nagle nie wie. Przecież pamieta że bylo inaczej. Co ja jej tu pokazuje za glupoty
. Eh starzy ludzie.

W końcu uznała że PIS do zgoda bo jest zgoda pomiędzy sejmem i senatem". Tłumaczę że 8 rok senat jest jedynym miejscem gdzie PIS nie ma aż takiego monopolu i jest wręcz przeciwnie i cos jej sie musiało pomylić to odwraca kota ogonem i nagle senat jest zły i niedobry i przeszkadza. Na koniec przyznała że nawet dobrze że PIS przepychał przed Trybunał różne potworki bo tak jest szybciej. Jak mówie że to nasranie na litere prawa i żaden cywilizowany kraj nie utrzymuje izby która jest wykluczona z drogi legistracyjnej to stwierdza że ona wlasciwie sie nie interesuje polityka tylko dobrze chciala dla nas jej dzieci i po prostu wie że tak bedzie dobrze i już. I że też powinienem wybrać dobro a nie zło bo jestem młody i nierozumiem jak dział gospodarka. Ja prowadzący przed covidem podyplomowe na wydziale ekonomii. Ona sprzątaczka od 30 lat. JPRD.

Pisze to abyście mieli obraz przeciętnego wyborcy PIS
  • 43
@Whereswally tak, tak, tylko chleb wypiekany przez dziewice z eko mąki ( ͡º ͜ʖ͡º) Powiem tyle - jeśli chodzi o jakieś standardy jakości, to ten z biedry wygląda lepiej niż z większości piekarni, ale oszukuj się dalej o niebieskim chlebku po 2 dniach.
już dawno się skończył czas merytorycznej debaty, parę pytań i minuta na odpowiedź nie ma nic wspólnego z debatą i sprzyja takiej właśnie przepychance słownej.


@Indoles_94: Po prostu zdalem sobie jak wygląda punkt widzenia kogos kompletnie z innej bańki. Jakby żyć na innej planecie. Z jednej stronie to najbliższa osoba z drugiej uderzyło jak kompletnie rozne mozna mieć perspektywy spędzajac kilkanaście godzin pod tym samym dachem
tak, tak, tylko chleb wypiekany przez dziewice z eko mąki ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Lumisodaboi: Będziesz woził do szpitala osobę warzącą 27 kg z martwymi kosmkami jelitowymi od syntetycznego glutenu to będziemy rozmawiać o byciu eko. Mój brat wygląda jak Quasimodo ponieważ jako dziecko nabył kilka chorób metabolicznych. Żaden jeden lekarz nie był w stanie wykluczyć wpływu diety na jego kalectwo. Każdy sportowiec, dietetyk ci powie że
niech przejdzie na Keto


@Lumisodaboi: Panie doktorze z internetów, w pewnych przypadkach Keto to samobój. To jest zabawa dla ludzi ze zdrowym sercem i którym wątroba nie wywala ketonów z rana pod sufit. A już zwłaszcza dla tych którzy mają zdrowe stawy i nie szaleje im kolagen w żyłach. Na szczęście stać jeszcze nas na dobrych specjalistów i nie będziesz więcej potrzebny.

Po uja ma żreć ten chleb?

Bo osobie regularnie
@Whereswally ilu przypadkach? ;)
Pieczywo z niskim IG też przy wybranych chorobach jest niezalecane.
W Azji też są te schorzenia i nikt nie żre chleba.

Nie wzrosły mocniej. Siła nabywcza wzrosła od tego czasu.
bo jestem młody i nierozumiem jak dział gospodarka. Ja prowadzący przed covidem podyplomowe na wydziale ekonomii. Ona sprzątaczka od 30 lat. JPRD.


@Whereswally: aż kusi żeby jej delikatnie wykazać że w choćby podstawach makroekonomii jest między wami różnica, ale z tego co opisujesz raczej nie ma protokołu który coś jej wyjaśni, tu chyba trzeba działać emocjami. Ciekawe czy jakbyś zapytał, czy ona jak była w twoim wieku to chciała żeby jej
czytam na wykopie ludzi ktorzy sa tak zapatrzni w Tuska, ze sa w stanie zwyzywac swoich rodzicow od idiotow!!!


@Bloodaxis1: jak na razie to tylko ty używasz tego określenia, a "zapatrzenie w Tuska" nie ma absolutnie nic wspólnego z niechęcią do PiSu. Sympatia do Tuska jest raczej rzadka, niechęć do PiSu jest cechą wspólną wszystkich świadomych Polaków.

To, że ktoś jest rodzicem nie znaczy, że nie #!$%@? się błednym przeświadczeniem o