Wpis z mikrobloga

#debata

Mojej matce tak pasow ten show że o mało nie klaskała uszami. Tusk pogrążony, Morawiecki bohater zjadł niemca kłamczucha. Dobry PIS nie opodatkował emerytur a szwab kłamał że tak. Kto tyle doł synek.

Pierwszy jej argument. Już sie nakradli i więcej nie potrzebują a nowi będą musieli nakraść od nowa. Jak jej sie mówi o KPO, wojenkach z Unią, słabości w wypadku odsunięcia sie interesów USA z Regionu to widzę tylko wzrok tęskniacy za rozumem. Ewentualnie gadka za Tuska jej sie żylo źle teraz jest cudownie bo nie ma pensji 5zł a 20zł . Jak jej mówie ze chleb był po 1.20 a teraz jest po 5 to też nagle zawiecha. Potem standardowo że bylo bezrobocie inne i inflacja. No to pokazuje jej dane gus i wykres inflacji z 20 lat. To ona nagle nie wie. Przecież pamieta że bylo inaczej. Co ja jej tu pokazuje za glupoty
. Eh starzy ludzie.

W końcu uznała że PIS do zgoda bo jest zgoda pomiędzy sejmem i senatem". Tłumaczę że 8 rok senat jest jedynym miejscem gdzie PIS nie ma aż takiego monopolu i jest wręcz przeciwnie i cos jej sie musiało pomylić to odwraca kota ogonem i nagle senat jest zły i niedobry i przeszkadza. Na koniec przyznała że nawet dobrze że PIS przepychał przed Trybunał różne potworki bo tak jest szybciej. Jak mówie że to nasranie na litere prawa i żaden cywilizowany kraj nie utrzymuje izby która jest wykluczona z drogi legistracyjnej to stwierdza że ona wlasciwie sie nie interesuje polityka tylko dobrze chciala dla nas jej dzieci i po prostu wie że tak bedzie dobrze i już. I że też powinienem wybrać dobro a nie zło bo jestem młody i nierozumiem jak dział gospodarka. Ja prowadzący przed covidem podyplomowe na wydziale ekonomii. Ona sprzątaczka od 30 lat. JPRD.

Pisze to abyście mieli obraz przeciętnego wyborcy PIS
  • 43
Ten szczyl ktory "pokazuje" matce jakies popieprzone wykresy z inflacja z 20 lat, ale cwaniaczek wykresow z bezrobociem jej juz nie pokazuje, bo przeciez po co?


@Bloodaxis1: Jestem współautorem barometru zawodów 2020, większkość badań o bezrobociu NEET na Łodzkim z lat 2016-2020 jest mojego autorstwa, prowadziłem projekty aktywizacyjne z funduszy takich jak EFS, RPO Łódzkie, P.O.W.E.R w ramach pełnomocnictwa Łódzkiegu WUP za ponad 8 mln złotych, przez moje drzwi przeszło ponad
Pobierz Whereswally - >Ten szczyl ktory "pokazuje" matce jakies popieprzone wykresy z inflacj...
źródło: 4224