Wpis z mikrobloga

no to mowie, skonczysz liceum to wyrosniesz

no albo nie ale wtedy współczuje ogólnie


@jozef-dzierzynski: Mhm, a któraż to partia ma takie dojrzałe poglądy dla dorosłych (TM) ludzi? Bo tak się składa, że prawie każdą (poza Lewicą, tam jest tylko psychiatryk i stare komuchy) wspierają ludzie o rozmaitej inteligencji i pozycji społecznej.
Bo tak się składa, że prawie każdą (poza Lewicą, tam jest tylko psychiatryk i stare komuchy) wspierają ludzie o rozmaitej inteligencji i pozycji społecznej.


@stefanoniestefano: nieprawda


Mhm, a któraż to partia ma takie dojrzałe poglądy dla dorosłych (TM) ludzi?

Ta której lider nie cytuje tekstów z polskich komedii w odpowiedzi na poważne zarzuty dotyczące niespójności programu wyborczego
zaorał was #!$%@? petru człowieku, czego ty chcesz jeszcze XD

@onomatopeja_ na gruche z
jozef-dzierzynski - >Bo tak się składa, że prawie każdą (poza Lewicą, tam jest tylko ...

źródło: uid_f9d81cc29e60651cc19845a797f664e61570998267117_width_1280_play_0_pos_0_gs_0_height_720

Pobierz
taki jesters mądry i wyszczekany


@onomatopeja_: jak twój lider ( ͡° ͜ʖ ͡°)

a wklejanie pisowskich sondażowni żeby coś udowodnić pokazuje tylko jaki jesteś ogarnięty życiowo


ipsos

pisowska sondażownia


XDDDD
masz tutaj te same dane z logiem gazety, poczujesz sie lepiej?

a tutaj wiki zeby sie doedukować
https://en.wikipedia.org/wiki/Ipsos

naprawde, 3 minuty rozmowy z konfederatą i pokazujecie że #!$%@? wiecie o otaczającym was swiecie
jozef-dzierzynski - >taki jesters mądry i wyszczekany

@onomatopeja_: jak twój lider ...

źródło: m25305445,WYKSZT

Pobierz
@jozef-dzierzynski poświęciłem kilka chwil przy kawie w pracy żeby przejrzeć twoje posty, z takimi amebami, co myślą że wszystko wiedzą, a w dupie byli i gówno widzieli nawet nie ma co debatować.

@Berbeluszka dlatego że wybieram w moim mniemaniu mniejsze zło, #!$%@? mnie rozdawanie wszystkim wszystkiego za darmo, #!$%@?ą mnie ponoszący się Ukraińcy dostający za darmo więcej niż minimalna w ich kraju, lewica kompromituje się na każdym kroku z każdą otwarta gębą,