Wpis z mikrobloga

Faceta poznaje się po tym jak kończy.
Takiego Tuska na początku zżarł stres co było widać. Nie będę też mówił, że był merytoryczny, bo nie był. Ale później wyszedł na prostą, a na koniec dał dobry speech.
Bosak obrał całkiem niezłą taktykę pod widza TVP cisnąc po Ukraińcach, z nadzieją na uzyskanie kilku p.p. Ale na koniec się pogrążył czytając z kartki, eksponując ją jakby miał przed sobą projekt ustawy.
Na koniec dnia zapamięta się to, że Tusk coś tam mówił, ale to Bosak czyta z kartki.
W mojej opinii potencjalni najwięksi przegrani tej debaty to #konfederacja zwłaszcza, że Bosak to typ elokwentny, wygadany i ze sporą charyzmą.

#wybory #polityka #debata
ElMatadore - Faceta poznaje się po tym jak kończy. 
Takiego Tuska na początku zżarł s...

źródło: bosak

Pobierz
  • 40
@thority: hmmmm nie zgodzę się, ale wyobraziłem sobie, że hipotetyczny wyborca PiS rzeczywiście mógłby to inaczej odebrać, to nie będę się spierać. Tak czy siak Trzecia Droga i Lewica wygrały tą debatę i pokazali się jako ci którzy rzeczywiście mają program, wizję i mogą coś zdziałać, Bosak #!$%@?ł na własne życzenie a Bezpartyjni do zapomnienia
@thority: ja nie mówię że jakoś mi prszezkadza bo ja rozumiem sytuację i debata nie wpłynie w żaden sposób na moje wybory, ale staram się wyestymować dla zabawy jak szary widz, mniej rozgarnięty ode mnie czy innych wykopków, może tą debatę odebrać, jak wykorzystają tą debatę media, jakie to może mieć konsekwencje. No i myślę że Konfa straci na tym najbardziej. Wchodzisz raz do tego TVP w końcu, masz swoje 5
@TypowyZakolak: zaryzykuję stwierdzeniem że Wielgus tym swoim tekstem o śmierci męża dużo zyskała. Bo sobie taki Kowalski pomyśli "no kurczę nie zgadzam się z nią, ale trochę szkoda jej krytykować" a pewnie to zapamięta najbardziej z debaty
@ElMatadore: Tym się różnimy od kultystów-konfiarzy, że umiemy docenić dobry występ. Nawet, jeśli nie lubimy Bosaka i Konfy.

Bosak wypadł dobrze. Były błędy:
- czytanie z kartki
- Ukraińcyyyyyyyy
- gadki o debacie nt. emerytur, zaraz, to może WY cos zaproponujcie w tej konfie jak podatki obniżać chcecie...?

Ale na plus: trzymanie się tematu, powstrzymywanie się od ataków na inne partie, prezentowanie programu.