Wpis z mikrobloga

@kill15you Nie powiesz mi że Izrael zrobił kiedykolwiek coś takiego jak palestyńczycy w weekend. Jest mnóstwo dowodów na to że palestyńczycy po prostu strzelali do wszystkiego co się rusza oraz porywali kobiety i dzieci. Fakty są takie, że dowództwo IDF ma rację, po tym ataku wszystko się zmieni, bo teraz Izrael musi się ich pozbyć w przeciwnym razie takie bezsensowne ataki islamistów będą się powtarzać.
@Salam-Abdul-Al-Stulejari: w sensie, że dał upustu w tak prymitywny sposób na taką skalę? Nie, ale jeśli dobrze rozumiem to zepchnął 2 mln ludzi do getta a kolejne miliony przez to emigrowały(także do europy). Tutaj walczy profesjonalna armia izraela ze złością, która narastała w ludziach. Ta nienawiść wzięła się z bezsilności, Ci ludzie się radykalizowali bo ktoś im domy rozwalał i wyrzucał z miejsc w których zyli.

PS: Dzieki Izraelowi i temu
@pan_bogus: ułatwię to niektórym wg wiki: Strefa gazy: 365km^2 (ponad 2mln ludzi) tymczasem warszawa: 517km^2 (1,76mln).
@T0pi5
Gdzie Ci ludzie to często ludzie którzy zostali wysiedleni bo do ich domu zapukał pan osadnik i powiedział, że zgodnie z prawem jest to jego ziemia bo to Izrael.
Na szczęście mirki to chrześcijanie i nadstawiły by drugi policzek, a nawet tyłek gdyby ich wysiedlano.

@T0pi5 większe zło? Czy może po prostu są w
Izrael ostrzegł ludność cywilną przed swoimi atakami. Nawet wysłał powiadomienia, gdzie ludność cywilna powinna się udać, żeby nie stać się przypadkowymi ofiarami.


@Kempes: podzielisz się tymi ostrzeżeniami? Pierwsze słyszę, myślałem że wysiedlają ich bez słowa, często burząc zamieszkiwane budynki, czy chodziło ci tylko o jeden przykład ponieważ reszta udajesz że nie istnieje?
Ja rozumiem że Hamas to terroryści i należy o tym mówić, ale robienie z Żydów świętych i niewinnych to