Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Każda agencja prasowa na świecie to napisała, tylko ty jeden wiesz lepiej


@Kempes: ta każda by napisała jakby to zrobiła na przykład Rosja. Nie słyszałem o korytarzach humanitarnych i oczywiście przyszedł Icek zapukał do drzwi czy tam w radio powiedział tak:

Słuchajcie ludzie dzisiaj walimy w te i te adresy idźcie sobie bo umrzecie, Hamas słysząc to postanowił rozsiąść się i poczekać na ostrzał IDF xD
@Salam-Abdul-Al-Stulejari: wyobraź sobie teraz, że ktoś ostrzega, że zniszczy Ci dom a potem Ci go niszczy. Nie chciałbyś zemsty?

@Dragonan: izreal stłoczył ich na powierzchni wielkości warszawy albo mniejszej. Mirki gdzie oni mają mieć broń jak tam 2mln ludzi mieszka na tak małej powierzchni?

Patrzymy sobie na to wszystko z europy a tam izraelscy osadnicy wchodzili i brali co chcieli mówiąc, że to teraz ich własność. I potem zdziwienie że
wyobraź sobie teraz, że ktoś ostrzega, że zniszczy Ci dom a potem Ci go niszczy. Nie chciałbyś zemsty?


@kill15you nie postawię się na miejscu tych zwierząt, bo nie byłbym zdolny do porywania, torturowania i gwałcenia postronnych cywilów. Miałem jeszcze jakieś resztki empatii do palestyny ale od soboty mi przeszło. Niech Izraelczycy ich orają tak mocno by więcej nie musieli