Wpis z mikrobloga

#ankieta #s--s dziekujecie drugiej osobie po wszystkim? Bo głupio dziękować i głupio milczeć #emocje #zwiazki
KingaM - #ankieta #s--s dziekujecie drugiej osobie po wszystkim? Bo głupio dziękować ...

źródło: KingaM

Pobierz

Dziekujecie drugiej osobie po seksie

  • Tak 33.6% (1046)
  • Nie, nie jest to sexy 66.4% (2070)

Oddanych głosów: 3116

  • 109
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KingaM: "ja nigdy nie musiałam zgadywać" to że tak zagram adwokata diabła - ile miałaś już tych udanych związków w których rozmawiałaś o wszystkim? ( ͡º ͜ʖ͡º) Zrealizowałaś te wszystkie fantazje a na koniec zostało ci tylko rozmemłane wiadro przez stado samców? xd
  • Odpowiedz
@KingaM nie pytam jak było i nie dziękuję bo chwilę wcześniej wszystko sama wykrzyczała ( ͡º ͜ʖ͡º)
A że należy rozmawiać to zgadzam się w 100%, gdybyśmy tego nie robili to masę fajnych rzeczy by nas ominęło
  • Odpowiedz
@KingaM: jak czasem się zdarzy taki s--s, że o jezus maria ja cię kręce i że czuję jak ze mnie schodzi frustracja i jakieś inne dziwne emocje, to zdarzy mi się, że powiem "dzięki, tego potrzebowałem" i zazwyczaj dodam, że super się spisałaś i XYZ było super. No ale to w związku tylko.
  • Odpowiedz
@KingaM: ja zawsze dziękuję, za zrobienie mi super lodzika, za masaż, za obiadki, za danie mi orgazmu, tylko ja mam Amerykankę milfisko konkretne, i ona jest bardzo miłą kobietą, 4 lata i nawet żadnej kłótni nie było, może dlatego że zawsze jak się spotykamy to ona dochodzi pierwsza, ja potem i tak do 2-3 orgazmów sesja trwa, 5-7 godzin, jak mamy dni wolne, najczęściej na pikniku nad rzeką lub na
  • Odpowiedz