Wpis z mikrobloga

Meh, spodziewałem się czegoś lepszego a to jest to samo, może dwa nowe dowody na Stuu i Dubiela którzy są i tak już pogrążeni
Jedyne co mnie poruszyło to że Stuu walił konia jak 15latka spała, ja #!$%@? XD, co trzeba mieć w bani, to są prawdziwi spermiarze a nie typy co płacą za OF itp bo zwyczajnie potrzebują bliskości drugiego człowieka a nie jakieś pedofilskie zachowania.

Boxdel widać że zakąpleksiony typ, można powiedzieć że jest czysty i git, ja go lubię i wierzę w to co on mówi.

Olciak zwykła atencujszka, reszta jutjuberow z Minecrafta nawet nie znam to już w ogóle #!$%@? z nimi

Filmy Zizeja wiszą na YT x lat więc też beka z tego że dopiero teraz

Najbardziej mnie fakt #!$%@?ł jak Łoskar zaczął wytykać że cały content większości jutjuberow opiera się o tematy seksualne.
O tym już mówił dawno Gargamel na filmie chociażby o pranksterach. Bo to się zwyczajnie najlepiej sprzedaje, tym bardziej dla dzieci, bo wiecie: SEKS
Laski z team x, Fagata czy jakieś inne robią fejm tylko dlatego że wstawią na insta wyłuzdane zdjęcia, seksowne pozy, stroje itp a nie dlatego że dają jakiś ciekawy content.
Przecież content takiej sheeya od Gimpera polega na tym że jest wielką kobietą i 90% jej odbiorców marzy o tym żeby zdominowała ich w jakimś brutalnym seksie.
Te laski zdają sprawę z tego że do nich się wali konia i to wykorzystują tylko żadna nie mówi tego wprost.
Widzieliście komentarze pod ich postami.

Konopsky 21 lat a myślenie jak by pod kamieniem żył momentami xd
No i mówię: film jak film a chłop se nabił 300k obserwujących w jeden wieczór XD, kasa, kasa i kasa

#pandoragate #polskiyoutube #polskiepato #afera #wardega #boxdel #gargamel #teamx #fagata #lexy #gonciarz #instagram #seks #bekazlewicy #2023 #drama #famemma #gimper #xsheeya #onlyfans #natsu
  • 14
@Milnowiii: ja myślę, że zrobiła ich bez mydła, być może dostała hajs za milczenie, może nawet jakaś równowartość mieszkania, a teraz zainteresują się nią właściwe organy i nie będzie mogła milczeć bo coś dostała od Baxtona XD no nie podumali czuję, że Konopski lub Wardęga wypuszczą aneksy do ostatnich swoim filmów
  • 1
@dziarsky91: jakie foty? To że pisał to inna sprawa, nie namawiał do spotkań itp, a z kryciem to jak sam mówił że myślcie że Stuu chodził i mówił że spotkał się z 14latką, jedynie kto o tym wiedział to Dubiel a nie jakiś Boxdel
@karix98: bylo na filmie ze wyciekly foty olciak, ktore mial baxton (jak miala 14 lat). Ale ci sie odkleiło az milo. Haha obroncy baxtona bez dowodów, ciekawe jakby twoj ziomek wiedzial, ze twoja corka 13 letnia idzie na randke z pedofilem i tobie nic nie powiedzial, to jakie bys mial zdanie o nim xD wy wszystko łykacie od tych niedorajd zyciowych to jest #!$%@? kosmos, aby prokuratura na tym siadla i