Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@iedynak:

Ciągle mnie zastanawiają te zachwyty i radość z zabijania Żydów i poparcie nawet dla terrorystów z Hamasu. Czy nikt nie widzi, że gdyby sytuacja byłą odwrotna i to Palestyńczycy byli na miejscu Izraela, to by z uśmiechem na ustach wymordowali cały naród.


Gdyby babcia miała wąsy...
Kto kogo zaatakował? Kto okupuje tereny? kto jest agresorem? Izrael.
Gdyby Palestyna zachowywała się tak jak Izrael, to by tak było, ale to Izrael
Pamiętaj, żeby tym murem objąć też Izrael, a Izraelitów z innych krajów sprowadzić za ten mur...

Oh wait, to getto.

Oh wait, Palestyńczycy są otoczeni dokładnie takim murem o jakim piszesz, i są właśnie w takim getcie, gdzie ich się atakuje i nimi pomiata, znęca nad nimi i torturuje. Kopie się dzieci, rzuca nimi, a jak to się znudzi, to każe się tym dzieciom biec przed siebie i strzela się im w
@Indoktrynator: Widziałem jak łapią przypadkowe dzieci i się nad nimi znęcają. Jak "żydowscy policjanci" wchodzą w tłum Palestyńczyków i zabijają przypadkowych cywili. Są też nagrania jak wchodzą ludziom do domów jak gestapo i zastraszają, porywają. Są nagrania jak żydowscy cywile okradają i traktują Palestyńczyków jak podludzi i są z tego zadowoleni. To coś gorszego.
@Nemayu: No na Wykopie to widzę głównie antysemityzm. Piszesz że należy patrzeć na obecną sytuację, a obecna sytuacja jest taka, że wpadła zgraja degeneratów i porywa bezbronne rodziny z dziećmi. Sprawa jest prosta - ktoś bierze na zakładnika kilkuletnie dzieci - jest terrorystą, a nie żadnym partzantem czy powstańcem. Tutaj nie ma dyskusji.
@iedynak:

a obecna sytuacja jest taka, że wpadła zgraja degeneratów i porywa bezbronne rodziny z dziećmi

Sprawa jest prosta - ktoś bierze na zakładnika kilkuletnie dzieci - jest terrorystą, a nie żadnym partzantem czy powstańcem.


Czyli Izrael jest państwem terrorystycznym, od wielu lat. Dziękuję za wyjaśnienie obecnej sytuacji i twojego podejścia do Izraela.
@dobrabajera: Powinni napisać w obu przypadkach, że osoby mają dwa paszporty/obywatelstwa żeby ich było łatwiej szukać czy zidentyfikować i tyle. Kobieta i tak już nigdy nie wróci do domu więc to jeden wał w tym przypadku. Natomiast pełne dane kierowcy z wypadku latały po 24h po wypadku na wykopie.

Fakt jest taki, że palestyńska bojówka zabija wszystko co jej się nawinie frontalnie pod karabin i to tu jest problem. A wykopki
@iedynak: nigdzie nie napisałem, że dosięgła jej sprawiedliwość, ale sprzeciwiam sie narracji o jakimś festiwalu muzyki pokoju, gdy była to zwykła prowokacja do drażnienia zamkniętych w getcie ludzi za murem
@iedynak no ale to za 20,30,50,70 lat a nie pół roku. Równie dobrze może AI wynajdzie sposób na cofnięcie zmian, albo wszyscy będziemy w FDVR w stylu matrixa gdzie nie ma znaczenia lokalizacja i czy ciepło czy zimno
Cała reszta postu to granie na emocjach


@Ilirian: Tak, tak jest. Ciekawym jest jednak, że barbarzyńcy z Hamasu przez 20 lat w identyczny sposób grali na emocjach zachodniej opinii publicznej, a ta (ze szczególnym naciskiem na środowiska lewicowe) tylko klaskała uszami, a teraz nagle przyszło jej na wnikanie w niuanse...

To po pierwsze. A po drugie, to jak sądzisz, ludzie którzy tak urządzili tą panią sprawdzili jej paszport? Czy jakby była
@dobrabajera: no to tym bardziej. Była też fotka tej porwanej na motocyklu i znaleźli że służyła i była rezerwistą. Nie zasłużyły mimo wszystko na to co je spotkało ale denerwuje mnie robienie z Izraela i Izraelitów aniołków. A ta kompromitacja śmierdzi mi specjalną akcją żeby mieć casus Belli na zniszczenie Gazy. Do tego pół roku temu wojsko się buntowało w Izraelu ws sądów i jakoś wcześniej była sprawa zamieszek i sprzętu