Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Zjadlem_Babcie: @Ilirian Co nie zmienia faktu, że muzułmanie potrafią się zorganizować w konkretnej sprawie, więc wyobraźcie sobie jak fanatyczni muzułmanie w całej Europie wystąpią przeciw nam, bo przywódca wezwie ich do świętej wojny z Zachodem. Ja widzę tutaj mozliwe bliźniacze zachowania jak w izraelu. Z drugiej strony Izrael wyrządził tyle zła Palestyńczykom że nie powinna dziwić ta sytuacja, jedyne co dziwi że jakoś za łatwo im poszło i nienwysaje mi się
@Krulsalomon Shani Louk had always wanted to visit Israel, the homeland of her father’s ancestors.

Her fascination with Jewish culture and history fueled her eagerness to delve deeper into these subjects.

Beyond that, she aimed to lend her support to the ongoing peace initiatives between Israel and its neighboring nations, all while immersing herself in the diverse and lively tapestry of Israeli society.

Her introduction to the music festival for peace came
@iedynak siostra Nic nie ma złego ale w artykule nie wspomnieli o siostrze machaniku w AF a wspomnieli o bracie dziennikarzu w Londynie. To jest budowanie narracji. Jak już opisujemy to uczciwie podać całe rodzeństwo a nie tylko to które nam pasuje do narracji.

I żeby nie było nie mówię że zasłużyła na to co ja spotkalo. Ale nie róbmy z niej biednej zagubionej helgi z Bawarii co przyjechała na wycieczke